کفپوش آنتی باکتریال دارویی

کفپوش اپوکسی دارویی


کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال در صنایع دارویی، غذایی و بیمارستان ها

صنایع دارویی، غذایی و لبنی، با توجه به نوع تولیدات و حساسیت محصولات تولید شده، می بایست الزامات خاصی از محل بهره برداری را رعایت نمایند. اصولاً بتن کف به علت خاصیت قلیاییذاتی و وجود ناخالصی های فلزی و خلل و فرج زیاد به راحتی مورد آسیب شیمیایی قرار گرفته و منشاء رشد میکروبها است. بنابراین کف این محیط ها به کمک کفپوش اپوکسی (کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال دارویی)، یکپارچه و بدون درز برروی آنها باید اجراء شود تا بتواند مقاومت محیط کف را در برابر مواد شیمیایی، شرایط آب و هوایی، گرما و سرما، انتقال قارچ و باکتریها بهبود بخشد و ضمن مطابقت با استاندارد سلامت به پاکیزگی و بهداشت آن کمک نماید و مجموعه الزامات مربوط به سیستم مدیریت بهداشت مواد غذایی ( HACCP) را تایید نماید تا شناسایی مخاطرات و نقاط و مقاطع کنترل بحرانی و همچنین تعیین محدوده موجود در کف اعم از میکروبی، شیمیایی و فیزیکی ممکن گردد.

از جمله کاربرد کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال
با استفاده از کفپوش اپوکسی می توان کفپوش کف محیط های صنایع دارویی
بهداشتی و بیمارستانی همچون واحد تولید قرص، کپسول ها و شربت سازی ها، اتاق تمیز، بسته بندی های استریل، انبارهای ذخیره سازی سرد دارو، ذخیره سازی مواد شیمیایی، آزمایشگاه های کنترل کیفیت، محیط های فرآیند اسپتیک و نهایتاً هر آنجایی که می بایست از تجمع میکروبها جلوگیری گردد، به نحوه مطلوب محافظت نمود.

روکش کفپوش اپوکسی مقاومت سطوح کف را در برابر سایش و تخریب در مقابل اکثر مواد شیمیایی افزایش داده و ضمن عدم جذب آب، روغن و سایر مایعات از نفوذ آنها به زیر آیند جلوگیری می کند. روکش اپوکسی سبک و کم حجم بوده و از ایجاد هرگونه گرد و غبار جلوگیری کرده و به صورت یکپارچه و بدون درز و در رنگ های مختلف قابل اجراء می باشد.

 انواع کفپوش اپوکسی

انواع کفپوش های اپوکسی در صنعت شامل کفپوش های اپوکسی ضد اسید، کفپوش آنتی استاتیک، کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال، کفپوش آنتی داست و کفپوش اپوکسی صنعتی و … است که هر کدام مزایای  و کاربردهای ویژه ای دارند که قابل اجراء هستند.

کفپوش اپوکسی آراسته پوشش مهیا

شرکت آراسته پوشش مهیا اجراء کننده انواع کفپوش های اپوکسی، کفپوش آنتی استاتیک، کفپوش اپوکسی صنعتی مناسب کف سوله های صنعتی و کارگاه های صنعتی، کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال مناسب کف بیمارستان ها، کلینیک ها و داروسازی و آزمایشگاه ها و … 

کلیه پروژه های اجراء شده دارای 15 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد. 
برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره رایگان با این شماره ها تماس بگیرید.

تلفن: 02633510091 – 02633507610 
فکس: 02189779197

اجرای کفپوش اپوکسی بیمارستانیاجرای کفپوش اپوکسی دارویی و بهداشتیخدمات اجراییکفپوش رول آنتی باکتریال بیمارستانی و دارویی

اجرای کفپوش کلین رومکفپوش آنتی باکتریال بیمارستانیکفپوش آنتی باکتریال داروییکفپوش اپوکسیکفپوش اپوکسی آنتی باکتریالکفپوش اپوکسی داروییکفپوش اپوکسی در کرجکفپوش اپوکسی کلین روم

دیدگاهتان را بنویسید