کفپوش اپوکسی صنایع

کفپوش اپوکسی صنایع


کفپوش اپوکسی کارخانه ای

کارخانه های صنعتی از جمله محیط های کاری پر تقاضا در کشور هستند. کفپوش در این فضاها با عواملی مانند تحمل بارهای سنگین، مقاومت در برابر ضربه های زیاد، حفظ حجم بالای ترافیک پیاده و وسایل نقلیه و موارد دیگر به چالش کشیده می شود! سیستم های کفپوش معمولی در مواجهه با این عوامل مخرب به سرعت فرسوده می شوند. اینجاست که کفپوش اپوکسی وارد می شود! کارخانه شما به طبقه ای نیاز دارد که بتواند تمامی نیازهای تاسیسات شما را برطرف کند و در عین حال عملکرد فضای شما را به طور همزمان بهبود بخشد! تیم ما در اینجا در اپوکسی لس آنجلس اینجاست تا کفپوش اپوکسی با بالاترین کیفیت را برای کارخانه ها ارائه دهد! ما به همکاری با شما برای طراحی کف مناسب برای فضای شما، از ابتدا تا انتها اختصاص داریم! با قیمت های رقابتی، خدمات دوستانه به مشتریان، و کیفیت ساخت، ما به کارخانه شما با کفپوش های اپوکسی با کیفیت بالا کمک می کنیم!

چرا کارخانه شما به کفپوش اپوکسی نیاز دارد؟

همانطور که در بالا ذکر شد، کارخانه ها محیط های پر تقاضا هستند. خوشبختانه، کفپوش اپوکسی تمام قابلیت ها را برای پاسخگویی به این خواسته ها و موارد دیگر دارد! کفپوش اپوکسی با دوام برتر، سفارشی سازی بالا، مقاومت بالا و سایر مزایای ارزشمند، انتخاب ایده آلی برای کفپوش های کارخانه ای است. ما چندین سبک کفپوش اپوکسی را برای رفع نیازهای خاص شرکت شما ارائه می دهیم، از اپوکسی استاندارد گرفته تا اپوکسی متالیک و اپوکسی پولکی تزئینی! هر نوع کفپوش اپوکسی را می توان برای ایمن تر، بهره وری و حرفه ای تر کردن کارخانه شما مورد استفاده قرار داد!
مزایای کفپوش اپوکسی برای کارخانه ها

دوام

اولین مزیتی که کفپوش اپوکسی را به بهترین انتخاب برای کارخانه ها تبدیل می کند دوام آن است. این کفپوش ها برای مقابله با ضربه های سخت، بارهای سنگین و حجم بالای تردد پیاده و وسایل نقلیه بدون آسیب جدی طراحی شده اند. این دوام باعث صرفه جویی در وقت، هزینه شرکت شما و جلوگیری از حوادث مربوط به کفپوش های آسیب دیده می شود!

سفارشی سازی

توانایی سفارشی کردن کفپوش کارخانه ابزار مفیدی برای ایمن تر کردن امکانات شما است. کفپوش اپوکسی در طیف گسترده ای از رنگ ها، الگوها و بافت ها برای سفارشی کردن کف شما موجود است. این به کارخانه‌ها فرصتی می‌دهد تا طبقات را با کد رنگی مشخص کنند تا مسیرهای پیاده‌روی، مسیرهای تجهیزات، و مناطق محدود را مشخص کنند، فضای شما را ایمن‌تر و حرفه‌ای‌تر به نظر برسد!

مقاومت

هر طبقه کارخانه در نقطه ای در معرض انواعی از مواد شیمیایی قرار می گیرد، از پاک کننده های خشن گرفته تا سوخت گرفته تا روغن ها و سایر مواد ساینده. کفپوش اپوکسی به صورت یکپارچه نصب می شود و دارای سطحی طبیعی غیر قابل نفوذ است. این بدان معنی است که کف اپوکسی کارخانه شما این مواد را دفع می کند تا از آسیب به کف و لکه های ناخوشایند جلوگیری کند!
چگونه کف اپوکسی صنعتی خود را تمیز کنید
کفپوش اپوکسی صنعتی یک راه حل مقاوم برای بسیاری از کاربردها از جمله انبارها، مناطق پرتردد، گاراژها، امکانات پزشکی و آزمایشگاه ها است. اپوکسی صنعتی به اندازه کافی بادوام است تا در برابر وزن و حرکت ماشین آلات سنگین و سایر محیط های پر تقاضا مقاومت کند. یکی از مهمترین مزایای کفپوش های اپوکسی صنعتی این است که نگهداری از آنها با یک هنگ تمیز کننده اولیه بسیار آسان است. در اینجا نحوه مراقبت از کفپوش صنعتی و افزایش عمر آن آورده شده است.

سطح را عاری از شن نگه دارید

کف باید به طور منظم جارو شود تا کثیفی و هرگونه شن و ماسه ای که به مرور زمان ممکن است خراشیده شود یا در پوشش اپوکسی فرو رود، پاک شود. اگر وسایل نقلیه یا ماشین آلات روی زمین جابجا شوند، این امر به ویژه مهم است. در حالی که پوشش های کف اپوکسی می توانند در برابر سایش مقاومت کنند و قبل از اینکه آسیب ببینند، خراش زیادی لازم است، حذف شن و ماسه اغلب یک راه آسان برای افزایش طول عمر سیستم کف است. ساده ترین راه برای از بین بردن کثیفی، استفاده از جاروبرقی فروشگاهی با اتصال برس نرم است.
نشت مواد شیمیایی را پاک کنید
روغن، بنزین، ضد یخ و سایر مواد شیمیایی خودرو را می توان به راحتی با حوله های مغازه یا دستمال کاغذی پاک کرد. مهم است که نشت مواد شیمیایی را در اسرع وقت تمیز کنید. کفپوش اپوکسی در هنگام جداسازی مایع در برابر لکه ها و آسیب ها مقاومت می کند، اما نه به طور نامحدود.

نشت مواد شیمیایی را خنثی کنید

کفپوش‌های اپوکسی صنعتی در برابر آسیب‌های ناشی از مواد شیمیایی بسیار مقاوم هستند، اما اگر فوراً تمیز نشوند، برخی از مواد شیمیایی می‌توانند ظاهر و عملکرد پوشش کف را تغییر دهند. یک عامل خنثی کننده را همیشه در نزدیکی خود نگه دارید. نشت مواد شیمیایی باید ابتدا خنثی شود و سپس با آب شسته شود. برای خارج کردن مایع اضافی به زهکش از یک اسکاج استفاده کنید.

جلوگیری از آسیب به کف

هنگامی که از کفپوش اپوکسی در کارخانه یا انبار استفاده می شود، ایده خوبی است که برای جلوگیری از آسیب به کفپوش، محافظ بیشتری اضافه کنید. به عنوان مثال، تشک های جوشکاری باید در مناطقی استفاده شود که جوشکاری در آنها انجام می شود. همچنین می توان بارهای سنگین را روی تخته سه لا قرار داد تا از آسیب به کف جلوگیری شود.

به طور منظم تمیز کنید

یکی از بهترین راه حل های تمیز کننده برای پوشش کف اپوکسی، آمونیاک رقیق شده است. 2 تا 3 اونس آمونیاک را به یک گالن آب داغ اضافه کنید و با یک پاک کننده میکروفیبر بمالید. از استفاده از محصولات پاک کننده با سرکه و اسید سیتریک خودداری کنید. پاک کننده های مرکبات یا سرکه می توانند به آرامی سطح اپوکسی را براق کنند. همچنین باید از پاک‌کننده‌های مبتنی بر صابون که می‌توانند بر روی کفپوش‌های اپوکسی لکه‌ای مبهم ایجاد کنند، اجتناب کنید. این فیلم همچنین می تواند کف را هنگام خیس شدن لغزنده تر کند. برای از بین بردن تجمع چربی و باقی مانده، معمولاً تمیز کردن عمیق دو ماهه توصیه می شود.
اگر اپوکسی لکه‌هایی مانند لکه‌های زنگ زدگی ایجاد کرد، می‌توان آن‌ها را به آرامی با یک برس عرشه نرم یا پد اسکراب نرم تمیز کرد. از مالش دادن خیلی سخت خودداری کنید و از مواد شیمیایی ساینده یا خشن استفاده نکنید. برای لکه های چربی، تری سدیم فسفات (TSP) یا سبز ساده می تواند راه حل موثری باشد. CLR برای درمان لکه های زنگ زدگی موثر است. می توانید اجازه دهید CLR یا پاک کننده زیست تخریب پذیر حدود یک دقیقه قبل از شستشو روی سطح بماند.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!