اجرای گارانتی شده کفپوش اپوکسی

اجرای گارانتی شده کفپوش اپوکسی


انتخاب پیمانکار کفپوش اپوکسی

اگر شما قصد دارید تا یک مجری کفپوش اپوکسی را جهت اجرای کفپوش اپوکسی انتخاب کنید و درباره پیمانکار اطلاعات کافی نداشته و مطمئن نیستید که چگونه در این زمینه کار می کند ما شما در این مورد راهنمایی خواهیم کرد. حال نگاهی به چگونگی انتخاب یک پیمانکار کفپوش اپوکسی مجرب بپردازیم:

 • در قدم اول هدف شما کسب اطلاعات است!
 • اما چه سؤالاتی را باید بپرسید؟
 • چگونه می توانید پیمانکار مطمئن پیدا کنید؟

ابتدا راجع به کار و اینکه چه سؤالاتی باید بپرسید شروع کنیم.

روی روکش کفپوش انتخابی خود بررسی های لازم را انجام دهید

انجام برخی تحقیقات برای کمک به تعیین نوع پوشش کف برای شما مناسب است. با یاد گرفتن انواع تفاوت های در اپوکسی شروع کنید. بطور مثال برای کفپوش کارگاه که:

 • آیا از روکش اپوکسی یا کفپوش پلی یورتان استفاده کنیم
 • آیا یک کف تک رنگ جامد می خواهید یا چند رنگ
 • کفپوش تک تیکه باشد یا چند تیکه
 • آیا به افزودنی ضد لغزش نیاز هست؟
 • چه نوع پوشش بالایی (top coat) برای شما مناسب است؟

اگر قبلاً اطلاعات را کسب کرده اید که عالی است، یک قدم جلوتر هستید. اما اگر اینکار را نکرده اید توصیه می کنیم از اینجا با کف اپوکسی شروع کنید و سپس مقالات توصیه شده را در انتهای صفحه مطالعه کنید. حال که اطلاعات کسب کردید به گام بعدی خواهیم رفت

آیا شرکت مجری کفپوش اپوکسی دارای مجوز، بیمه و ضمانت نامه است؟

بیشتر نهاد ها و ارگان ها برای اجرای کفپوش به مجوز پیمانکاران خود نیاز دارند. اگر آنها مجوز دارند، شماره مجوز ها را بخواهید. برای اطمینان از صحت اعتبار آنها در باره آنها بررسی های لازم را انجام دهید. اگر مجوز پیمانکاری ندارند یا بهانه ای برای عدم ارائه دارند و اجرای فوری را پیشنهاد می کنند، از اطمینان به آنها صرف نظر کنید.

شهرت و اعتبار مجری کفپوش اپوکسی را بررسی کنید

بعد از بررسی های اولیه، قدم بعدی بررسی اعتبار آنها است. این کار از چند طریق قابل انجام است.

 • سوال از آژانسهای تبلیغاتی و شرکت های مرتبط
 • اکثر آنها دارای وب سایت هستند که به شما امکان بررسی سریع مجری را می دهد
 • می توانید با بنگاه های حمایت از مصرف کننده تماس بگیرید که آیا موارد نارضایتی وجود دارد یا نه

به محل نمونه پروژه های نزدیک و بزرگ آنها رفته و بررسی کنید

یک شرکت پیمانکار کفپوش خوب، جهت پروژه های انجام شده خود اطلاعات و مشخصات اجرای پروژه را می دهد. اگر بیان می کنند که نمی خواهند مشتریان قبلی را آزار دهند و یا اطلاعات آنها را ندهند ، این در برخی مواقع میتواند نشان دهنده گذشته ناخوشایند آنها باشد.

از آنها درخواست کنید که یک نمونه کار از کارهای گذشته را به شما نشان دهند. غالب شرکت های مجری و پیمانکار عالی به پروژه های خوب قبلی خود افتخار می کنند و دوست دارند که آن را نشان دهند. اگر آنها نمونه پروژه ها را بایگانی نکرده اند و نمایش نمی دهند، بپرسید که دلیل آن چیست.

چه مدت است که آن ها مجری کفپوش اپوکسی هستند

این سوالی است که اکثر مردم از آن غافل می شوند. اگر تجربه آنها حداقل 5 سال یا بیشتر است ، این نشان خوبی است که شما با یک مجری اپوکسی معتبر و خوب دارید.

پیمانکار مجری کفپوش اپوکسی
پیمانکار مجری کفپوش اپوکسی

آیا قراردادها و ضمانت نامه های کتبی دارند

پیمانکاران و شرکتهای معتبر دارای قراردادها و ضمانت نامه های کتبی هستند. به توافق کلامی و لفظی اعتماد نکنید. اطمینان حاصل کنید که در قراردادها مشخص می شود که چه مواد و چه نوع سیستم پوشش نصب شود. بعضی اوقات می توانید در صورت داشتن محدودیت زمانی ، قراردادی از آنها بخواهید که تاریخ شروع و کار را نیز داشته باشد. در صورتی که مجری کفپوش اپوکسی پیش پرداخت بسیار کمی برای پروژه های بزرگ بخواهد این کار خیلی معمول نیست.

چه نوع کفپوش های اجرا می کنند

پیمانکاران خوب و شرکتهای معتبر کفپوش معمولاً بسته به بودجه و نیاز شما یک یا چند سیستم پوشش کف متفاوت ارائه می دهند. اگر مجری کفپوش فقط یک سیستم چند لایه گران تر را فقط ارائه می دهد با مشکل چندانی وجود ندارد. اعتبار برخی از بهترین پیمانکاران کفپوش اپوکسی فقط به کیفیت یک نوع کار کفپوش بستگی دارد و فقط در یک کار یا پروژه حرفه ای بزرگ کار می کنند و پروژه های ارزان و کوچکتر را رد می کنند. . از آنها درباره اجرای پوشش پرایمر به عنوان آستر اولیه سوال کنید (به جز در برخی کفپوش های پلی استر و پلی یورتان ، از آستر های بهتر اپوکسی در کفپوش استفاده می شود)

در مورد نشان و برند مواد استفاده شونده توسط مجری کفپوش اپوکسی بررسی لازم را انجام دهید

پیمانکار کفپوش اپوکسی خوب باید در مورد محصولاتی که از آنها استفاده می کنند بسیار آگاه باشند. آنها بایستی مارک محصولات را آماده کرده و برای شما توضیح دهند که به چه دلیل از آنها استفاده می کنند. بایستی درباره محصولات اپوکسی خود اطمینان داشته و از آنها به عنوان نقطه قوت کارهایشان استفاده کنند.

انجام تست رطوبت

مجری کفپوش اپوکسی حرفه ای همیشه یک چک را برای نشانه های وجود رطوبت انجام می دهد. مگر اینکه در یک قسمت بسیار خشک زندگی و کفی کاملا خشک داشته باشید. اگر علائم رطوبت وجود داشته باشد ، مجری بایستی آزمایش رطوبت را انجام دهد. حدود 95٪ از کلیه قراردادها و ضمانت های کفپوش اپوکسی اظهار می کنند که این کفپوش پوشش دهنده مشکلات مربوط به رطوبت شما نیست.

انجام تست رطوبت قبل از اجرای کفپوش اپوکسی
انجام تست رطوبت قبل از اجرای کفپوش اپوکسی

انجام آماده سازی کف

حتما در مورد روشهای آماده سازی کف آنها سؤال کنید. پیمانکاران و شرکت های خوب همیشه سطح بتن را از طریق کفسابی یا برخی وسایل مکانیکی دیگر مسطح می کنند. همچنین بایستی هرگونه ترک ، سوراخ ، پوسته یا تراشه که ممکن است در سطح باشد ترمیم شود. بعضی اوقات ممکن است هزینه اضافی برای تعمیرات سطح انجام شود که بایستی در برخی مواقع در باره آن مذاکره کرد.

رطوبت لایه زیرین اپوکسی
رطوبت لایه زیرین اپوکسی

تصمیم گیری در باره هزینه پروژه

ما تضمین می کنیم که با کیفیت ترین کار با ضمانت در بهترین قیمت ممکن به شما پیشنهاد دهیم، این دقیقاً همان چیزی است که شما می خواهید. حال چیزی که شما باید انجام دهید مقایسه کیفیت و قیمت های کفپوش ارائه شده ما است و سپس تصمیم بگیرید بهترین قیمت برای چه شرکتی است.

عواملی دیگر درگیر در انتخاب مجری کفپوش اپوکسی

شاید این موارد کوچک باشند اما تفاوت بین یک مجری (پیمانکار) را نسبت به سایرین مشخص می کند.

 • درباره اینکه چه کسی مسئول برداشتن وسایل روی کف است صحبت کنید. بیشتر اوقات این وظیفه صاحب خانه است ، اما ممکن است یک پیمانکار آن را به عنوان بخشی از خدمات خود پیشنهاد دهد. برخی از شرکت ها حتی برای نگهداری وسایل یک انبار یا کانتیتر مخصوص دارند.
 • در مورد کنترل گرد و غبار بتن ، نحوه محافظت از راه رو ها، دیوارها و سایر موارد سؤال کنید که باعث تغییر در افرادی شود که در محیط کار می کنند.
 • سرانجام به احساس خود اعتماد کنید. اگر به نظر می رسد پیمانکار چیزهای درستی را می گوید ، اما شواهد چیز دیگری را به شما می گوید، احتمالاً درست فکر می کنید.
 • اجازه ندهید که قیمت عاملی بر این احساس باشد.

گارانتی کفپوش اپوکسی

در غالب اوقات ضمانت نامه های ارائه شده مجری بسته به رقابت شرکت در منطقه شما بستگی دارد. به طور کلی هرچه رقابت سخت تر شود ، ضمانت ها بهتر خواهند شد. ضمانت ها به طور کلی فقط برای نقص مواد است و بسته به محصول از 1 تا 20 سال می تواند باشد و نوع اجرا گنجانده نشده!
با این حال، برخی از شرکت ها کار خود را بر اساس استفاده مناسب ضمانت می کنند. بعضی از آنها ممکن است فقط سال های اول را شامل شود و بعد از آن ضمانت بسته به طرز استفاده و مواد ریخته شونده روی کف طی زمان باشد. سپس ضمانت را کاهش دهند. این نوع تضمین ها جهت استفاده مطلوب تر هستند.

نظر نهایی در باره پیمانکار مجری کفپوش اپوکسی

چند شرکت مجری کفپوش بزرگ در سطح ملی وجود دارد که در این صنعت به خوبی شناخته شده هستند و شهرت خوبی دارند اما محصول نهایی همیشه به نصب بستگی دارد. در صورت مذاکره با یکی از این شرکت ها ، حتما در مورد روش های نصب و آماده سازی آنها سؤال کنید. برخی از تولید کننده گان مواد کفپوش شروع کننده پروژه های کفپوش اپوکسی بوده اند و سپس این افراد وارد صنعت فروش کفپوش شده و ضمن فروش این محصولات، خود را به عنوان متخصص در صنعت معرفی می کنند.

بنابراین به یاد داشته باشید که هنگام انتخاب مجری کفپوش اپوکسی

 • تحقیق خود را انجام دهید
 • سؤالات درست بپرسید
 • به غرایز خود اعتماد کنید.

اگر این کار را انجام دهید می توانید کفپوش خود را با کیفیت و به صرفه به پایان برسانید!

اجرای با کیفیت و مقرون به صرفه اپوکسی
اجرای با کیفیت و مقرون به صرفه اپوکسی

اجرای کفپوش اپوکسی صنعتیخدمات اجراییکفپوش آنتی استاتیککفپوش اپوکسیکفپوش پلی یورتانمقالات

اجرای کفپوش اپوکسیپیمانکار کفپوش اپوکسیقیمت کفپوش اپوکسیمجری کفپوش اپوکسیمجری کفپوش پلی یورتاننصب کفپوش اپوکسی

دیدگاهتان را بنویسید