کفپوش اپوکسی در صنایع تولیدی

کفپوش اپوکسی در صنایع تولیدی

کفپوش اپوکسی در صنایع تولیدی


کفپوش اپوکسی در صنایع تولیدی

در ابتدا این سوال مطرح می شود که چگونه می توان از کفپوش اپوکسی صنعتی برای راحت سازی (ساده سازی) تولید استفاده کرد؟ سیستم های کف سازی در تاسیسات صنعتی و انبارها نقش مهمی ایفا می کنند و افراد زیادی تصور نمی کنند که یک کفپوش بتواند چنین تفاوتی را ایجاد کند. اما اگر در مورد آن فکر کنید، هر جنبه ای از تولید در آن سیستم کف اتفاق می افتد، از حمل و نقل محصولات با لیفتراک گرفته تا محافظت از کارکنان در برابر لغزش و حوادث سقوط.

اگر کف صنعتی یا انباری شما در شرایط خوبی نباشد، ممکن است تأثیر مخربی بر روی تولید و حتی درآمد شما داشته باشد. به همین دلیل ضروری است که کسب و کار خود را حفظ کنید و این تنها هزینه های عمده را کاهش می دهد. نصب یک سیستم کفپوش اپوکسی صنعتی در محل کار شما می تواند بازدهی عالی برای سرمایه گذاری، بارهای از دست رفته، آسیب دیدگی کارکنان و نگهداری تمیز و مرتب از کالاهای شما باشد. در اینجا بهترین راه هایی که کفپوش اپوکسی صنعتی می تواند کارایی تولید شما را بهبود بخشد، آورده شده است.

کفپوش اپوکسی در صنایع تولیدی

کفپوش صنعتی

خطوط ایمنی برای ساده کردن فرآیند تولید شما

پیمانکاران کفپوش اپوکسی صنعتی می توانند کارایی تاسیسات شما را از طرق مختلف بهبود بخشند، کفپوش اپوکسی فراتر از آب بندی است، حتی می توان از آن برای راحت سازی فرآیند تولید شما و کارکنان آسان تر استفاده کرد. به عنوان مثال، اکثر پیمانکاران کفپوش اپوکسی خطوط زرد را در اطراف مناطق خطرناک اعمال می‌کنند که می‌تواند خطرات زمین خوردن، هزینه صدمات یا از دست دادن تولید را به سادگی با شناسایی واضح مسیرهای پیاده‌روی ایمن ایجاد کند.

این خطوط زرد روشن می تواند کارکنان را از محیط اطراف خود بیشتر آگاه کند و آنها را در فعالیت های روزانه کارآمدتر کند. همچنین به محافظت از کارگران در برابر خطراتی که محل کار ایجاد می‌کند کمک می‌کند، آسیب‌های کارکنان را کمتر می‌کند، بنابراین کمک می‌کند تا محل کار تا حد امکان سازنده بماند.

کفپوش اپوکسی در صنایع تولیدی

 

کفپوش اپوکسی صنعتی دکوراتیو

کفپوش اپوکسی در برابر سایش و پارگی در محل کار شما محافظت می کند. روکش مجدد بتن مزایای زیادی برای تأسیسات صنعتی دارد، به ویژه آنهایی که با مواد شیمیایی قوی کار می کنند. این یکی از دلایل اصلی نصب کفپوش های رزینی صنعتی در انبارهای صنعتی است زیرا اغلب شاهد نشت مواد شیمیایی هستند که به مرور زمان می تواند منجر به آسیب های زیادی به سیستم کفپوش آنها شود.

خوشبختانه کفپوش اپوکسی مقاوم در برابر مواد شیمیایی موجود است و می توان آن را برای مقاومت در برابر مواد خورنده مانند استون ها و حلال ها و غیره ساخت. کف‌پوش‌های صنعتی که رزین اپوکسی نیستند، اگر هر یک از این مواد روی آن بریزند، می‌توانند غیر قابل تعمیر آسیب ببینند، که می‌تواند باعث ایجاد سوراخ‌هایی در کف شود و منجر به تصادف و سقوط یا خرابی ماشین آلات شود.

البته در حالی که حفاظت در برابر خوردگی برای همه نگران کننده نیست، تعمیر و نگهداری عمومی تقریباً باعث صرفه جویی در هزینه می شود که تأسیسات به خوبی نگهداری شده در طول زمان از طریق هزینه نگهداری کنترل شده تری موجب صرفه جویی در هزینه می شود.

کفپوش اپوکسی در صنایع تولیدی

 

کف اپوکسی کارخانه ای

کفپوش های اپوکسی بدون درز، شیوع باکتری ها را متوقف می کند. از تأسیسات صنعتی اغلب برای ذخیره یا تولید محصولات غذایی و آشامیدنی استفاده می شود، به این معنی که تأسیسات، از جمله کف، باید به ویژه تمیز باشد. حتی کوچکترین مقدار باکتری، مانند پاتوژن مرگبار لیستریا، می تواند یک تاسیسات را تعطیل کند و منجر به ضررهای سود بزرگ یا حتی بدتر شود. هنگام نگهداری مواد غذایی، مردم گاهی اوقات کف را به عنوان یک نقطه داغ برای رشد باکتری ها تصور نمی کنند، اما از آنجایی که سایر گزینه های کفپوش ممکن است دارای ترک و شکاف باشند، باکتری ها پتانسیل بیشتری برای رشد در آنجا دارند.

به همین دلیل است که ما همیشه یک سیستم کفپوش رزینی اپوکسی بدون درز را برای تأسیسات صنعتی، به ویژه آنهایی که محصولات غذایی تولید یا ذخیره می کنند، توصیه می کنیم. انجام این اقدامات پیشگیرانه می تواند به اطمینان حاصل شود که تولید شما با وجود یک شیوع باکتریایی کند نمی شود یا متوقف نمی شود.

بار دیگر، مهم است که در مورد نیازهای تسهیلات خود با یک نصاب کفپوش اپوکسی صنعتی، مانند سیستم های با کارایی بالا صحبت کنید. شرکت آراسته پوشش مهیا در مورد ارائه گزینه های کفپوش اپوکسی مناسب برای تاسیسات شما بسیار آگاه هستیم، زیرا خدمات با کیفیتی را به مشتریان در هر پروژه ارائه می دهیم.

کفپوش اپوکسی در صنایع تولیدی

 

کفپوش اپوکسی صنعتی

کفپوش اپوکسی صنعتی یک راه حل کفپوش بسیار مقرون به صرفه و قابل تنظیم است که حتی در سخت ترین محیط هایی که تاسیسات شما می تواند در معرض آن قرار گیرد مقاومت می کند. اگر تاسیسات شما یک مرکز تخصصی مانند سردخانه، محفظه داده یا تاسیساتی است که مستعد رطوبت است، نگران نباشید ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم زیرا کفپوش اپوکسی صنعتی را می توان برای سازگاری با این شرایط خاص فرموله کرد. بنابراین، مهم نیست که شما دارای چه نوع تاسیساتی هستید، اپوکسی صنعتی می تواند مزایای بسیاری را ارائه دهد که ممکن است برای تاسیسات شما حیاتی باشد و حتی به شما مزایایی بدهد که حتی نمی دانستید به آن نیاز دارید.

مزایا کفپوش اپوکسی صنعتی:

در زیر ما تنها چند مورد از مزایای شگفت انگیز کفپوش اپوکسی صنعتی را بیان کرده ایم؛

  • مقاومت شیمیایی بالا کفپوش اپوکسی

ما می دانیم که در تأسیسات صنعتی معمولاً روزانه از مواد شیمیایی بسیار خشن استفاده می شود، بنابراین کفپوش باید بتواند در برابر برخی مواد شیمیایی بسیار خشن مقاومت کند و کفپوش اپوکسی صنعتی بسیار مقاوم در برابر مواد شیمیایی است. مقاومت شیمیایی خود را از طریق پوشش رویه جامد خود به دست می آورد که ماده شیمیایی را جدا می کند. تمام رطوبت دیگر برای آن موضوع. روی سطح برای تمیز کردن و دفع آسان مواد شیمیایی که ریخته شده است.

  • شستشوی آسان و راحتی در نگهداری

همه مشتریان قبلی ما به ما گفته اند که چقدر نگهداری از کفپوش اپوکسی صنعتی ما چقدر آسان است. نگهداری از آن بسیار آسان است زیرا برای حفظ درخشش و درخشندگی آن نیازی به استفاده از موم یا پولیش ندارد. تنها کاری که باید انجام دهید تا کفپوش خود را جدید به نظر برسانید، یک جارو با موهای نرم یا یک پاک کننده گرد و غبار و یک دستشویی مرطوب استاندارد است. و به همین ترتیب کفپوش شما مانند نو می درخشد.

کفپوش اپوکسی در صنایع تولیدی

 

  • دوام بالا

کفپوش اپوکسی صنعتی یکی از بادوام ترین کفپوش های موجود در بازار امروز است. کفپوش اپوکسی صنعتی می تواند در برابر ماشین آلات سنگین، تردد وسایل نقلیه سنگین و حتی ضربه ناشی از سقوط اجسام با حداقل جریمه مقاومت کند. استحکام کفپوش اپوکسی صنعتی ناشی از چسبندگی فوق العاده محکمی است که با دال بتنی شما ایجاد می کند و تنها از مواد با درجه بالاتری که در بازار موجود است استفاده می شود.

  • انتخابی مدرن در سیستم کفپوش های صنعتی

شما از تجربه می دانید که به همان اندازه ما می دانیم که کفپوش های سنتی (کف پوش های بتنی) در تاسیسات صنعتی دوام زیادی ندارند، زیرا الزامات فوق العاده هستند و محیط بسیار خشن است. اما اگر به شما بگوییم که کفپوش اپوکسی صنعتی می تواند بیش از 20 سال در تاسیسات شما دوام بیاورد، چه؟ ما مفتخریم که بگوییم برخی از طولانی ترین کفپوش های موجود در بازار را به سراسر ایران عرضه می کنیم. کفپوش تا این مدت می تواند دوام بیاورد زیرا ما فقط از بالاترین درجه مواد موجود در دسترس خود همراه با آماده سازی و نصب حرفه ای استفاده می کنیم. این دو چیز کلید یک سیستم کفپوش طولانی مدت هستند.

  • تنوع رنگ بالا

کفپوش در بسیاری از تأسیسات صنعتی در سراسر جهان معمولاً توسط کفپوش خاکستری خسته کننده نگهداری می شود که هیچ گونه سفارشی سازی را ارائه نمی دهد اما برای دوام آن استفاده می شود. هنگامی که تصمیم به تغییر جهت استفاده از کفپوش اپوکسی صنعتی دارید، می توانید کفپوش خسته کننده خود را خداحافظی کنید! با کفپوش اپوکسی صنعتی می توانید کفپوش خود را با رنگ های متنوع، تک رنگ یا تک رنگ و حتی رنگدانه های متالیک سفارشی کنید! ما نه تنها ارتقاهای زیبایی شناختی را ارائه می دهیم، بلکه می توانیم با ایجاد موانع، فلش ها و مسیرهای گردش کار که حتی می تواند تسهیلات شما را ایمن و منظم نگه دارد، از سفارشی سازی برای کارآمدتر کردن امکانات شما استفاده کنیم.

کفپوش اپوکسی در صنایع تولیدی

  • نصب سریع کفپوش اپوکسی

یکی از مهمترین مزایای انتخاب کفپوش اپوکسی صنعتی این واقعیت است که برای نصب آن نیازی به خاموش کردن تاسیسات خود نخواهید داشت. ما می دانیم که بسیاری از صاحبان مشاغل به سادگی نمی توانند برای هفته ها تاسیسات خود را برای نصب کفپوش جدید تعطیل کنند، بنابراین ما راهی برای کار در اطراف شما پیدا کرده ایم. ما می‌توانیم مناطق خاصی را در یک زمان جدا کنیم یا حتی از سیستم‌های اپوکسی درمان سریع استفاده کنیم که می‌توانند در عرض یک ساعت تردد با پای پیاده را بپذیرند. بدون توجه به شرایط شما، ما با شما همکاری خواهیم کرد تا کفپوش اپوکسی صنعتی جدید خود را در اسرع وقت نصب کنید.

  • منطقه خود را روشن کنید

کفپوش اپوکسی صنعتی این مزیت منحصر به فرد را ارائه می دهد که می تواند منطقه شما را به یک مرکز روشن تر و کلی ایمن تر تبدیل کند. پوشش کف اپوکسی صنعتی می تواند از روکش بسیار بازتابنده خود برای انعکاس نور بسیار موثر استفاده کند تا جایی که بتوانید تعداد منابع نور اضافی مورد نیاز برای زیبا و روشن کردن امکانات خود را کاهش دهید. این نه تنها تاسیسات شما را ایمن تر می کند، بلکه هزینه های برق را نیز کاهش می دهد و در دراز مدت در هزینه شما صرفه جویی می کند.

چگونه نگهداری از کفپوش اپوکسی صنعتی

تعمیر و نگهداری از کفپوش اپوکسی صنعتی شما بسیار کمینه است اما برای مدت زمان ماندگاری پوشش کف اپوکسی صنعتی شما کاملاً ضروری است. همانطور که قبلا توضیح داده شد، تنها چیزی که برای یک روال روزانه لازم است یک جارو با موهای نرم یا یک پاک کننده گرد و غبار همراه با یک دستشویی مرطوب برای نگهداری استاندارد شماست. اما برای کفپوش هایی که به شدت کثیف شده اند، تعمیر و نگهداری ممکن است آسان تر باشد. شما می توانید به سادگی از یک شلنگ برای شستشوی کفپوش اپوکسی صنعتی خود استفاده کنید! اگر پس از شستشو باقی مانده یا لکه مزاحم باقی ماند، از یک برس نایلونی همراه با CLR در حرکات دایره ای برای از بین بردن باقی مانده یا لکه استفاده کنید. و درست مثل آن، شما در راه رسیدن به یک کفپوش زیبا و ماندگار هستید.

کفپوش اپوکسی در صنایع تولیدی

 

کفپوش اپوکسی صنعتی آراسته پوشش مهیا

در صنعت کفپوش اپوکسی،تقریباً 20 سال است که اپوکسی صنعتی را انجام می دهیم. اگر در مورد کفپوش اپوکسی صنعتی به کمک نیاز دارید و می خواهید یک کارشناس حرفه ای واقعی در کنار شما باشد، همین امروز با شرکت آراشته پوش مهیا تماس بگیرید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!