کفپوش ESD

کفپوش ESD


کفپوش ESD

آراسته پوشش مهیا پیشرو در راه حل های کفپوش ESD برای بازارهای تولید و تست میکروالکترونیک است. ما همچنین کفپوش های رسانا را برای کاربردهای تخصصی تولید می کنیم. برای بیش از 30 سال، شرکت ما به صورت عمودی یکپارچه شده است که خدمات کامل پوشش کف اپوکسی و کفپوش اورتان ESD را ارائه کرده است. ما مسئولیت کلیدی را تحت یک شرکت ارائه می دهیم. بدون توزیع کننده، بدون پیمانکار فرعی، فقط یک تیم با هم کار می کنند تا یک سیستم کف ESD مقرون به صرفه و با کیفیت بالا ارائه دهند. برآوردگران ماهر ما می توانند به مشخصات کفپوش اپوکسی ESD شما کمک کنند. سپس مواد، آماده سازی بستر و نصب را با پنج سال ضمانت ارائه می کنیم. با یک شبکه سراسری، ما می‌توانیم خدمات محلی را در سراسر ایالات متحده ارائه دهیم. تیم‌های نصب متخصص ما میلیون‌ها فوت مربع از سیستم‌های کف پلیمری ضد استاتیک را در سراسر ایالات متحده نصب کرده‌اند.

گزینه‌های کفپوش ESD شما شامل پوشش‌های کف اپوکسی ESD و سیستم‌های اورتان ماله‌دار (برای مناطق با ترافیک سنگین یا بتن بسیار آسیب دیده) است. سیستم های کفپوش ESD ما جایگزین های مقرون به صرفه ای برای کاشی های کف وینیل ضد استاتیک، کفپوش لاستیکی و رنگ کف ESD هستند. علاوه بر این، برای حفظ خاصیت رسانایی ما هرگز نیازی به اپیلاسیون نیست!
سیستم های کفپوش ضد استاتیک شرکت اراسته پوشش مهیا کمترین هزینه طولانی مدت کفپوش ESD را فراهم می کند!

کاربردهای معمولی برای کفپوش اپوکسی ESD

کاربردهای پوشش کف اپوکسی ما شامل ساخت و آزمایش میکروالکترونیک، مونتاژ کامپیوتر، مونتاژ و پیکربندی PCB، جابجایی دستگاه ESDS، مونتاژ خودکار، نواحی نصب سطحی، مناطق لحیم کاری موجی، کار مجدد BGA، آزمایشگاه ها، مناطق تعمیر، مناطق AGV (اتوماتیک) است.

مشخصات طبقه ESD سایت پروژه

مشاوره در مورد کفپوش اپوکسی ESD و تجزیه و تحلیل نیازهای کنترل استاتیک متخصص به مشتریان ارائه می شود. برای پروژه های نوسازی، این شامل تجزیه و تحلیل کامل شرایط کف موجود است. برآوردگران پروژه ما حذف کفپوش های موجود، ترک های بتنی، سوراخ ها، ریزش ها و وضعیت اتصال را ارزیابی می کنند. اگر برداشتن کفپوش موجود مورد نیاز باشد، ما هزینه‌های برداشتن کاشی یا ورق، حذف چسب و هرگونه مشکل احتمالی رطوبت بتن را برآورد می‌کنیم. برای ساخت و ساز جدید یا بازسازی، کارشناسان ساخت و ساز ما می توانند مشخصات دقیق کفپوش ESD را نیز ارائه دهند.

مزایای کفپوش اپوکسی

  • مقرون به صرفه، آسان برای تمیز کردن
  • نگهداری کم (بدون نیاز به اپیلاسیون)
  • دوام بیشتر و مقاوم در برابر مواد شیمیایی
  • ظاهر بدون درز فناوری پیشرفته، ساتن یا های-براق
  • بافت سبک و مقاوم در برابر لغزش.
  • نفوذپذیری رطوبت (اجازه می دهد بخار آب به طور بی ضرری عبور کند)

نوسازی طبقه ESD

بسیاری از پروژه های ما مقاوم سازی امکانات موجود هستند که نیاز به لایه برداری کف موجود، آماده سازی، وصله کاری و استفاده از کفپوش های جدید ضد الکتریسیته ساکن دارند. ما معمولاً یک پرایمر اپوکسی و سیستم پوشش اورتان را توصیه می کنیم. معمولاً می‌تواند دال بتنی موجود را با استفاده از تجهیزات تخصصی جداسازی و سنگ‌زنی بدون گرد و غبار نجات دهد. کاشی‌های وینیل و کالاهای ورق لاستیکی را می‌توان به سرعت و کارآمد پاک کرد. چسب یا چسب برداشته می شود و سطح بتن با استفاده از آسیاب و گردگیرهای مخصوص ما ساییده می شود. مفاصل تمیز می شوند و با یک درزگیر 2 جزیی پر می شوند. برای اکثر پروژه ها، اینها توصیه های معمولی طبقه ESD ما هستند.

برای بتن بسیار فرسوده، یا اگر شرایط ترافیکی سنگین مورد انتظار باشد، ممکن است این نواحی به ملات سنگین ماله‌کشی شده پوما-کریت یورتان نیاز داشته باشند. این را می توان به عنوان یک پوشش پایه، قبل از پرایمر و روکش ESD ما اعمال کرد. این سیستم هزینه های اولیه بیشتری دارد، اما می تواند یک سرمایه گذاری عاقلانه باشد. چندین دهه حفاظت سنگین دراز مدت را برای این منطقه فراهم می کند.

سیستم های کفپوش ESD کلید چرخان

بسیاری از شرکت ها فقط مواد را تولید می کنند و آنها را به توزیع کنندگان یا اعمال کننده شخص ثالث می فروشند. در این شرایط که رایج هستند، اپلیکاتور اغلب فاقد تجربه، تجهیزات نامناسب، دانش مناسب از ترمیم بتن یا خواص الکتریکی یا ترکیبی از موارد فوق است تجربه، تجهیزات و آموزش را برای تکمیل پروژه به درستی فراهم می کند. یک بار انجام شد، درست انجام شد. سیستم‌های کف‌سازی ESD ما همیشه شامل کف‌هایی می‌شوند که به درستی مشخص، نصب، آزمایش و تایید شده‌اند تا با مشخصات الکتریکی مطابقت داشته باشند و تضمین شده باشند.
مزایای کفپوش اپوکسی ما بسیار زیاد است. ما ارائه می دهیم هزینه چرخه عمر بسیار کم است. سیستم های ما خواص الکتریکی خود را برای عمر سیستم حفظ می کنند، که اغلب می تواند 10 تا 20 سال بیشتر باشد.

سیستم پوشش ESD نفوذپذیر بخار آب

کفپوش ها و کاشی های بدون درز معمولی در معرض آسیب انتشار بخار آب بتن هستند. این می تواند باعث خرابی بیشتر سیستم های بدون درز و کاشی موجود در بازار شود. حتی با ارزیابی و آزمایش گسترده رطوبت نسبی و دما بتن (و هوا)، اغلب ممکن است خرابی رخ دهد. بهترین محافظت این است که یک سیستم کفی را مشخص کنید که بخار نفوذپذیر باشد. سیستم هیبریدی اپوکسی-اورتان یک سیستم پوشش کف ESD قابل تنفس است که اجازه می دهد بخار آب به طور بی ضرر از آن عبور کند!

زمین برای طبقه esd تست و صدور گواهینامه

بلافاصله پس از نصب، کف ما مطابق با استانداردهای موجود در مشخصات پروژه آزمایش می شود. ANSI/ESD S20.20 مستلزم این است که کنترل‌های ESD مورد استفاده در یک برنامه سازگار تأیید شوند.
داده ها با حداقل پنج آزمایش در هر 5000 فوت مربع از سطح زمین ثبت می شوند. پس از اتمام موفقیت آمیز مراحل آزمایش، گواهی کتبی انطباق صادر می شود.

زمین برای پوشش های کف ESD

کفپوش جدید به وسیله نوار فلزی به صورت برقی زمین شده است. نوارهای اتصال به زمین را برای ایجاد یک شبکه الکتریکی بزرگ در کفپوش نصب می کند، که به درستی به زمین زمین متصل است، هر “مربع” یا 1500 فوت مربع.
کف اتاق تمیز
برای امکاناتی با محیط‌های اتاق تمیز، همچنین در کفپوش‌های اپوکسی ESD برای اتاق‌های تمیز در سراسر بازارهای الکترونیک پزشکی، نظامی، هوافضا و صنعتی تخصص دارد.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!