پوشش های کف صنعتی

پوشش های کف صنعتی


یافتن راه حل مناسب برای کفپوش برای کفپوش های صنعتی می تواند یک ماموریت بسیار چالش برانگیز باشد.

نه تنها باید راه حلی مقرون به صرفه پیدا کنید، بلکه به چیزی نیاز دارید که بتواند ترافیک سنگینی را تحمل کند و خطری برای کارکنان شما ایجاد نکند.

امروزه افراد بیشتری راه حل های کفپوش اپوکسی را برای فضاهای صنعتی و تجاری انتخاب می کنند. این نوع کفپوش مقرون به صرفه ، مناسب است و کاملاً طراحی شده است تا نیازهای یک فضای صنعتی را برآورده کند.

اگر مطمئن نیستید که این گزینه مناسب برای کسب و کار شما است یا خیر ، 3 مزیت زیر را برای کفپوش اپوکسی بررسی کنید.

بسیاری از فضاهای تجاری و صنعتی دارای نیازهای کفپوش منحصر به فردی هستند که بسیار بیشتر از گزینه های استاندارد مانند چوب ، کاشی و سرامیک یا حتی بتن است.

کفپوش اپوکسی سابقه عملکرد فوق العاده ای در انبارهای تجاری ، گاراژها و آزمایشگاه ها دارد. این به این دلیل است که در برابر مواد شیمیایی خورنده مقاومت می کند ، ترک نمی خورد یا تراشه نمی شود و برای تمیز نگه داشتن آن نیاز به نگهداری بسیار کمی دارد.

کفپوش های اپوکسی می توانند طیف وسیعی از نیازهای خاص ، از ایمنی تا کارآیی را برآورده کنند ، در حالی که می توانند از نظر هزینه و راحتی به رقابت بپردازند.

نصب آسان

در مقایسه با سایر محلول های کفپوش صنعتی ، پوشش های اپوکسی را می توان سریع و بدون تلاش زیاد نصب کرد. با این حال ، بهتر است این کار را به یک فرد آموزش دیده واگذار نکنید ، زیرا این کار به مهارت و تجهیزات حرفه ای نیاز دارد. برای بهترین نتیجه ، به دنبال یک شرکت کف پوش معتبر باشید. وسترن کانادا کاتینگ فقط از پیمانکاران متخصص کفپوش استفاده می کند و آنها تجربه زیادی در زمینه راه حل های صنعتی و تجاری کفپوش دارند. انتخاب پیمانکارانی که در زمینه پوشش اپوکسی تجربه بالایی دارند بسیار مهم است ، زیرا هنگامی که به درستی اجرا شود ، این نوع کف می تواند چندین سال بدون نیاز به تعمیر و نگهداری مقاوم باشد. علاوه بر این ، هنگامی که آسیب ها ظاهر می شوند ، می توان آنها را به راحتی با رنگ پوشاند.

دوام بی نظیر

کف بتنی را با اپوکسی بپوشانید و دوام آن را تا حدی افزایش دهید که عملاً خراب نشدنی باشد. در محیطی بسیار سخت ، مانند یک رخت آویز هواپیما ، هیچ چیز دیگری نمی تواند وزن نجومی هواپیماها و تجهیزات مورد نیاز برای نگهداری آنها را تحمل کند.

کفپوش اپوکسی برای پوشش های صنعتی بسیار مقاوم در برابر سایش است ، حتی در صورت قرار گرفتن در معرض مواد خطرناک مانند سوخت و پاک کننده های صنعتی. اپوکسی فرسایش نمی یابد و برخلاف بتن بدون روکش ، این مواد خطرناک نمی توانند از سطح متخلخل نفوذ کرده و پخش شوند و به طور بالقوه باعث آسیب می شوند.

یک روکش اپوکسی آنقدر بدون درز است که مواد خطرناک در محل خود جمع می شوند و سپس می توانند با خیال راحت و کاملاً برداشته شوند. این یک ضرورت است ، به ویژه در آزمایشگاه پزشکی که با مواد بالقوه زیستی خطرناک سروکار دارد.

طرح های متنوع برای فضاهای روشن تر

مزیت اصلی طراحی پوشش های اپوکسی این است که روشنایی را در هر فضایی افزایش می دهند. از آنجا که اکثر فضاهای صنعتی کاملاً تاریک هستند ، این محلول کفپوش می تواند بسیار مفید باشد. این می تواند روشنایی یک اتاق را تا 200 افزایش دهد. علاوه بر این ، در گزینه های طراحی بی شماری وجود دارد و می توانید طرح های مختلف را برای تعیین مسیرها و مناطق فعالیت ترکیب کنید. علاوه بر این ، سطح ضد لغزش را ارائه می دهد که از حوادث در محل کار جلوگیری می کند.

رعایت استانداردهای ایمنی و نظافت بالا

به عنوان مثال ، کفپوش هایی که نیازهای یک مغازه مکانیک را برآورده می کند ، باید با ایجاد مقاومت پیشرفته در برابر لغزش و سر خوردن ، وجود روغن های نرم را مدیریت کند.

اپوکسی می تواند با روکش ضد لغزش به شما اطمینان دهد که مکانیک ها در ماشین آلات سنگین ایمن می مانند. تمیز کردن روکش نیز بسیار آسان است ، به طوری که ریزش باعث فلج شدن عملیات نمی شود.

از آنجا که کفپوش اپوکسی غیر متخلخل است و در برابر باکتریها بسیار مقاوم است، این کفپوش همچنین امکان حذف آلاینده ها را با توجه به مشخصات مورد نیاز فضاهایی که پاکیزگی آنها جدی است، مانند بیمارستانها یا آزمایشگاهها، ممکن می سازد.

دوام و نگهداری کمی دارد

کفپوش اپوکسی می تواند حتی سنگین ترین ترافیک را تحمل کند ، بنابراین برای هر محیط صنعتی مناسب است. علاوه بر این ، این نوع کف اصلاً از نگهداری بالایی برخوردار نیست. گاهی اوقات ، حتی بدون نیاز به رنگ روی پوشش اپوکسی ، می تواند به خوبی کار کند. روکش اپوکسی به راحتی تمیز می شود و در برابر لکه های روغن و همچنین آب آسیب می بیند. سطح بدون درز حتی می تواند در برابر مواد شیمیایی سنگین مقاومت کند ، بنابراین برای کارخانجات تولیدی یک انتخاب عالی است و می توان آن را با توجه به نیاز هر شغلی ضدعفونی کرد.

پوشش های کف صنعتی

ظاهر جذاب و عملکرد بالا

کفپوش اپوکسی دارای کیفیت منحصر به فردی است که باعث انعکاس زیاد کف می شود که هم جذاب است و هم بسیار کاربردی است. شما می توانید هزینه های انرژی را با نیاز به نور کم ، مانند هنگام بازرسی در زیر هواپیما ، کاهش دهید.

همچنین تشخیص مهره ها و پیچ های سرگردان در کف گاراژ را آسان می کند. خط و خش ها به راحتی پاک می شوند و این کفپوش می تواند به کسب و کار واقعاً بهترین ظاهر کمک کند.

پوشش های کف صنعتی

پوشش های پوسته اپوکسی

پوشش های پوسته اپوکسی با اندازه های مختلف پوسته ها که بر روی یک پوشش اپوکسی رنگی پراکنده شده اند ایجاد می شوند و در نهایت با یک سیلر شفاف مقاوم در برابر سخت به پایان می رسند. این کفپوش تزئینی را ایجاد می کند که به راحتی تمیز می شود و مقاومت خوبی در برابر ترافیک پا و مواد شیمیایی دارد.

این گزینه پوشش کف برای مغازه ها ، نمایشگاه ها ، رستوران ها و مدارس در میان بسیاری از اماکن تجاری دیگر ایده آل است.

پوشش های کف صنعتی

روکش کف اپوکسی

پوشش های اپوکسی کف بعضاً به عنوان رنگ اپوکسی یا رنگ کف اپوکسی نیز شناخته می شوند. روکش ها عموماً یک رنگ یکنواخت هستند و رنگ بندی آنها می تواند مات ، ساتن یا براق انتخاب شود. پوشش های اپوکسی کف عموماً برای مناطقی با فعالیت های سبک تا متوسط مورد استفاده قرار می گیرد و این موارد می تواند برای مناطق صنعتی یا تجاری باشد. از آنجا که لیستی طولانی از انواع و گزینه های پوشش اپوکسی وجود دارد ، بهتر است با یک متخصص کفپوش تماس بگیرید تا بهترین کفپوش را پیدا کنید. بسته به اهداف و عملکرد محیط ، یک راه حل مناسب برای کفپوش برای برآوردن الزامات موجود است.

پوشش های کف صنعتی

کفپوش اپوکسی خود تراز

کفپوش اپوکسی خود تراز ، طبقه ای از کفپوش ها است که پس از ریختن روی سطح ، دارای خواص خود صاف کننده است. به طور کلی ، سیستمهای خود تراز بین 1 تا 3 میلی متر استفاده می شوند و به صورت مایع برای نصب سریع اعمال می شوند ، و در نتیجه صاف و بدون درز انجام می شود. فرمولاسیون غنی از رزین اپوکسی SL یک پایان با دوام بسیار قوی برای محیط های سخت و سنگین ارائه می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید