درباره ما

درباره ما

درباره تاریخچه

تاریخچه ما

گروه صنعتی آراسته پوشش مهیا (آرپوم) با زمینه تخصصی در فعالیت در تولید و توسعه دانش فنی مهندسی پلیمر و مواد با هدف تامین نیازمندی های صنایع کشور شکل یافت است. این شرکت با تکیه بر قابلیت های فنی منحصربه فردخود و با بهره گیری از نیروهای انسانی جوان و پویا حضور موثر در صنایع کشور را به عنوان هدف اصلی خود قرار داده است.

خط مشی کیفی

کیفیت در شرکت آراسته پوشش مهیا(آرپوم) تنها یک شعار تبلیغاتی نیست چراکه همه بر این باوریم که رمز موفقیت و مزیت رقابتی این شرکت ارایه محصولات و خدمات با بالاترین سطح کیفیت می باشد. رسیدن به این سطح کیفیت در کنار حفظ و استمرار ان تنها با گسترش این فرهنگ سازمانی در کلیه فعالیت های شرکت میسر گردیده است.

پشتیبانی فنی خدمات

همکاری و تعامل شرکت آراسته پوشش مهیا (آرپوم) با مشتریان خود محدود به فروش محصولات این شرکت نیست . این شرکت همراه فنی شما در کلیه مراحل از تولید تا اجرا وبهره برداری می باشد و شما به عنوان مشتری آرپوم از کلیه توان و امکانات فنی این شرکت برخوردار خواهید بود تا در کنار تجارب و دانسته های خود بتوانیم موقعیت رقابتی خود را حفظ نماییم. خدمات پشتیبانی فنی آراسته پوشش مهیان (آرپوم) شامل مشاوره و پشتیبانی اولیه و پشتیبانی فنی پیشرفته واجرایی وهمچنین خدمات اموزش فنی می باشد.

 • دقت
 • کیفیت
 • ایمنی
 • دوام
نشان رضایت مشتری

درباره ماموریت

ماموریت و چشم انداز

 • ماموریت
  اجرا و ارائه کفپوش های اپوکسی و پلی یورتان با کیفیت بسیار بالا ، با پشتیبانی فنی دقیق با کمک چندین دهه تجربه آزمایش میدانی.
 • چگونه این کار را می کنیم
  ما با استفاده از جدیدترین فن آوری ها و وسیع ترین طیف  مواد ، این مهم را به دست می آوریم. در وهله اول این فن آوری ها را با هم ترکیب می کنیم تا محصولات با کیفیت بالا (و کفپوش های ترکیبی) با هزینه رقابتی و مقرون به صرفه ارائه دهیم. بیشتر ترکیبات مواد ما VOC کم یا صفر  هستند. سبد متنوع محصولات به ما این امکان را می دهد که تا بتوانیم محصول مناسب برای کاربرد مناسب را ارائه دهیم. ما با پشتیبانی فنی بسیار مجرب از این محصولات پشتیبانی می کنیم. مشتریان ما به ما می گویند که محصولات و پشتیبانی فنی ما جزء بهترین ها در صنعت اپوکسی کشور می باشد.
 • کپفوش اپوکسی صنعتیکفپوش صنایع و کارگاه
 • کفپوش پلی یورتان صنعتیکفپوش صنایع و کارخانه
 • کفپوش آنتی استاتیککفپوش کانداکتیو و رسانا
 • کفپوش آنتی باکتریالکفپوش بیمارستان و بهداشتی

آنها چه می گویند؟

نظرات مشتریان

کفپوش های اپوکسی و پلی یورتان گروه صنعتی آراسته پوشش مهیا در نوع خود بی نظیر بوده و با در نظر گرفتن نیازهای ما و خاص کسب و کار ما توانسته در سایت های مختلف شرکت صرفه جویی و بهره وری را برای ما به ارمغان بیاورد. ما از انتخاب خود راضی هستیم و دیگران را نیز به استفاده از محصولات گروه صنعتی آراسته پوشش مهیا (آرپوم) دعوت می کنیم.

مپناواحد کنترل و تولید

مشاهده

نتایج ما

تعداد صنعت، یا صنایع و کارخانه تولیدی که یک سایت صنعتی داشته که معمولاً از ساختمانها و سوله ها جهت تولید محصولات از کفپوش های آراسته پوشش مهیا استفاده می کنند

130+مشتری راضی
29سازمان
57کارخانه
425+پروژه

ما استخدام می کنیم، به تیم با استعدادهای ما بپیوندید

با ما تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید

مشاوره در حداقل زمان

مشاورین گروه صنعتی آرپوم با سالها تجربه می توانند در کمترین زمان ممکن با ارائه مستندات پروژه از سوی شما کلیه هزینه ها و مشخصات پروژه را به شما با بهترین تخمین و حداقل هزینه پیشنهاد کنند

نصب و اجرای حرفه ای

تکنسین های ما در بسیاری از زمینه های نصب ، تعمیر و نگهداری و تعمیرات صنعتی کاملاً آموزش دیده اند. تکنسین های ما 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته برای اجرای پروزه های شما در دسترس هستند.

اجرای کفپوش های اختصاصی

گروه ما سابقه اجرای پیچیده ترین کفپوش ها از صنایع تولید مواد غذایی آنتی باکتریال گرفته تا صنایع نظامی و آنتی استاتیک را در کارنامه خود دارد

اعطای گارانتی و ضمانت نامه های لازم

کلیه کفپوش های اپوکسی و پلی یورتان شرکت ما دارای ضمانت نامه های معتبر بودن و پس از اجرای پروژه به مشتریان عرضه خواهد شد

معرفی

برخی از مشتریان ما

Sending
User Review
4.73 (15 votes)