کفپوش پلی یورتان

کفپوش پلی یورتان چیست؟

بررسی کفپوش پلی یورتان

کفپوش پلی یورتان به دلیل داشتن متریال مصنوعی بیشتر نسبت به اپوکسی، دارای خاصیت ارتجاعی بالاتر و کاربری بیشتر است. در عمل زیبا تر دیده شده و گرم عمل می کند، همچنین پیاده رفتن روی آن لذت بخش تر است. می توان جهت محیط های شاد و ورزشی یا پارکینگ ها نیز استفاده کرد. محیط های که در آنها بشدت رفت آمد همراه با سر و صدا وجود دارد، ضمنا لازم است که شلوغی کمتر حس شود. در محیط های صنعتی نیز خاصیت ضد لغزش مناسبی دارند.

زیبایی زینت بخش

نه تنها بسیار با دوام و مقاومت است بلکه از نوع بصری در اجراهای چند رنگ بسیار جذاب خواهد بود

ارتجاع و انعطاف پذیری

کفپوش پلی اورتان انعطاف پذیری بسیار عالی دارند، جابجایی در آنها از کفپوش اپوکسی که شکننده تر است راحت تر می باشد.

راحتی زیر پا

نرمی، انعطاف و عدم انتقال سرما در زمستان سرد که پیاده روی آن راحت تر می کند.

تحمل گرما و سرما

وینیل بسیار بادوام است در صورت نصب و نگهداری صحیح ، می تواند از 10 تا 20 سال ماندگاری داشته باشد.

انطباق و همه کاره بودن

روکش پلی اورتان را می توان روی کلیه سطوح چوبی، فلز، پلاستیک و غیره اجرا کرد، به همین دلیل بین کاربران بسیار محبوب کرده است.

حفاظت عالی از کف

حفاظت از رطوبت، باکتریها، کپک، نشت، تغییر شکل، ضد شکاف و سایش. همچنین کاهش آسیب در تردد های بالا

پس از ترکیب اجزای شیمیایی پلی یورتان به یکدیگر متصل می شوند و به یک واکنش شیمیایی منجر می شوند که یک ماده پلاستیکی سفت و محکم تشکیل می دهد که از نظر شیمیایی مقاوم است. این ویژگی برای انبارها ، کارخانه های تولیدی و کارخانه های صنعتی مناسب است. هنگامی که کفپوش پلی یورتان خشک می شوند ، سطح می درخشد که می تواند در رنگ ها و سبک های مختلفی باشد. بسیاری از رنگ ها و گزینه های طراحی در دسترس هستند که مطابق میل شما و کاربری شما خواهد بود.

کفپوش های پلی یورتان در برابر ضربه ، لغزش ، گرما و در برابر آتش مقاوم هستند. کف براق و روشن، می تواند میزان روشنایی کل فضای کار را تا درصد بسیار بالایی افزایش دهد. هنگامی که از کفپوش پلی یورتان در انبار ، کارخانه یا کارخانه صنعتی استفاده می شود ، می توان ساییدگی وسایل نقلیه حمل و نقل را کاهش داد. همچنین حرکت مواد می تواند سریعتر انجام شود بدون اینکه به زمین آسیب برساند. اینکار مشکلات معمول در فضای کاری را از بین می برد.

با توجه به مزیت های قابل توجه کفپوش پلی یورتان ، برای مالکان اجرای این نوع کفپوش های یکپارچه مهم است. این کار سرمایه گذاری بسیار با ارزشی بوده و به کارکنان کمک می کند تا ضمن حفظ امنیت ، بتوانند بیشترین عملکرد را با ترس کمتر داشته باشند.

مجری بهترین

کفپوش پلی یورتان

کفپوش های پلی یورتان در محیط های تحت استرس بالا و ترافیک سنگین به خوبی عمل می کنند. بطور نمونه برای کارخانه های سنگین صنعتی و تجهیزات تولید دارویی ایده آل هستند. جهت داشتن محیطی که کمتر از دمای کف تاثیر بپذیرد بسیار مناسب هستند. امروزه به طور گسترده ای در صنعت مواد غذایی و آشامیدنی در سطح جهان مورد استفاده قرار می گیرند.

درخواست مشاوره رایگان

به مشاوره نیاز دارید؟

با ما تماس بگیرید و سؤال
خود را بپرسید ، کاملاً رایگان!

شماره تماس

02633510091

ایمیل

Info@arpoom.ir

دفتر مرکزی

کرج،فاز 4 بلوار 520، خ 522 غربی، پ54