کفپوش تجاری و کف کشی

کفپوش تجاری و کف کشی


اگر به دنبال راه‌حلی برای کف‌پوشی هستید که با سخت‌ترین شرایط کف‌پوشی که بادوام و استفاده آسان باشد، مقابله کند، پوشش‌های کف بتنی ممکن است راه‌حل ایده‌آلی باشند. کفپوش اپوکسی برای مناطق صنعتی سنگین، ساختمان های تجاری و حتی منازل مناسب است. خدمات فنی در کاربرد کفپوش اپوکسی تجاری و کفپوش در دبی تخصص دارد. ما به اپلیکاتورهای خود که بسیار با تجربه و آموزش دیده توسط تولید کنندگان حرفه ای هستند، افتخار می کنیم. به‌عنوان یکی از قابل اعتمادترین پیمانکاران کف‌کشی، ما در ارائه خدمات پوشش کف اپوکسی و کف‌کشی که برای حداقل زمان خرابی و کاربرد سریع در امارات متحده عربی طراحی شده است، پیشرفت می‌کنیم. این تضمین می کند که کف مورد نظر شما با سرعت بیشتری در دبی بدون افت کیفیت انجام می شود.

شامل خدمات ما

پوشش اپوکسی کف

اگر به دنبال تبدیل یک کف بتنی ساده به یک سطح صاف و تمام شده با مقاومت بالاتر در برابر آب و نگهداری آسان هستید، خدمات کفپوش اپوکسی تجاری ما برای شما ایده آل است.

پوشش اپوکسی بر پایه حلال

اپوکسی مبتنی بر حلال درجه صنعتی ما ماندگار و بادوام است. این ویژگی ها آن را به راه حلی عالی برای کف گاراژ و همچنین فضاهایی که روغن و مایعات را به طور منظم نگه می دارند تبدیل می کند.xt

پوشش اپوکسی بدون حلال

پوشش اپوکسی کف بدون حلال ما دارای عملکرد و دوام بالایی است که در مرحله نهایی فرآیند پوشش کف استفاده می شود. برای هر ضخامت کف مناسب است و سطح بالایی از محافظت در برابر مواد شیمیایی، خط و خش و ضربه را ارائه می دهد.

پوشش اپوکسی بر پایه آب

با خدمات پوشش اپوکسی مبتنی بر آب ما دوام و صافی بیشتری به کف خود بدهید. پوشش کف اپوکسی با محفظه آب با خواص نافذ مثال زدنی که باعث تحکیم بستر بتنی می شود، یکی از محبوب ترین خدمات ما برای سهولت و پایان است.

پوشش پلی اورتان

به طور گسترده در مناطق صنعتی استفاده می شود، پوشش پلی اورتان مقاوم در برابر سایش، مقاوم در برابر مواد شیمیایی، فوق العاده صاف و بادوام است. این پوشش تا چهار برابر بیشتر از کفپوش های اپوکسی بدون روکش عمر می کند.

پوشش اکریلیک

ما پوشش‌های اکریلیک قابل استفاده در حلال‌های آلی و پایه‌های آب را به همراه پودر یا فرمولاسیون قابل درمان با تشعشع ارائه می‌کنیم. برای پرداخت های معماری یا تزئینی، کت های اکریلیک خاصیت حفظ رنگ بالایی دارند، به ویژه در شرایط بیرونی.

پوشش کف پلی اوره

مواد با دقت آماده شده ما به سرعت با بتن می چسبند و در نتیجه سطحی صاف و غیرقابل نفوذ ایجاد می کنند که از کف در برابر ضربه های ناگهانی و شدید، آسیب های آب و نور خورشید محافظت می کند.

سیمان سیمانی

لایه‌های سیمانی نیمه خشک با ایجاد برخی از قوی‌ترین لایه‌های سطحی ممکن، یک گزینه ساده و در عین حال مؤثر کفپوش کف در امارات متحده عربی برای پوشش‌های کف بتنی است. برای جلوگیری از سقوط به سیستم زهکشی به عنوان یک سطح تسطیح استفاده می شود.

روکش اپوکسی

ایده آل برای مصارف صنعتی و به عنوان یک گزینه کفپوش سنگین، کفپوش اپوکسی ما در امارات متحده عربی سخت است و دارای خواص مکانیکی درخشانی از جمله مقاومت در برابر سایش و مواد شیمیایی مضر است. خدمات ما در این زمینه با در نظر گرفتن کفپوش های صنعتی سنگین طراحی شده است.

روکش پلی اورتان

ما یک پیمانکار معتمد کف کشی هستیم که خدمات کفپوش پلی اورتان ضد میکروبی را در دبی ارائه می دهیم که با نیازها و الزامات مواد غذایی و نوشیدنی، دارویی و غیره طراحی شده است.

روکش اپوکسی خود تراز

محصولات ما در امارات متحده عربی بر روی صاف و هموار ساختن کف شما تمرکز می کنند تا بافت پوست پرتقال خشن تر و محکم تری داشته باشید. برای صنایعی که به یک سطح صاف و بدون درز برای تسهیل جابجایی بارهای سنگین به طور مداوم نیاز دارند ایده آل است.

روکش خود تراز پلی اورتان

به طور گسترده به عنوان آستر برای پوشش کف اپوکسی تجاری استفاده می شود، این ترک ها را ترمیم می کند یا درزها را در سطوح بتنی افقی پر می کند. آنها یک درزگیر یک جزئی هستند که یک اتصال انعطاف پذیر با چسبندگی عالی را تشکیل می دهند.

Screed متیل متاکریلات

فرآیند نصب سریع، استحکام اتصال بی‌رقیب، و سهولت نصب در دمای شدید، پوشش متیل متاکریلات یا همان طور که معمولاً شناخته می‌شود MMA را به بهترین انتخاب برای پوشش‌های کف بتنی تبدیل می‌کند.

اطلاعات بیشتر درباره خدمات پوشش کف ما

ما تجربه، تیم و تخصص را داریم تا تمام نیازهای کفپوش و کفپوش شما را برآورده کنیم.
به عنوان یک پیمانکار قابل اعتماد کف کشی در دبی، تجهیزات ما در سطح جهانی هستند و همیشه کیفیت برتر را نوید می دهند.
ما ضرب الاجل خود را می دانیم. ما به شیوه ای سازمان یافته کار می کنیم و از تکمیل پروژه در چارچوب زمانی و بودجه تعیین شده اطمینان می دهیم.
با وجود کیفیت و دوام ارائه شده ما، قیمت های ما مناسب است و می تواند متناسب با بودجه شما باشد.
ما در ارتباطاتمان شفاف هستیم.
ما نتایج بی نظیری را ارائه می دهیم که از انتظارات شما فراتر خواهد رفت.
بدون هزینه های پنهان

امکان ارسال نظر وجود ندارد!