کفپوش صنعتی برای تاسیسات تولیدی

کفپوش صنعتی برای تاسیسات تولیدی


برای بیش از 30 سال، در کفپوش های صنعتی بدون درز برای کارخانه های تولیدی تخصص دارد. ما با استفاده از فناوری کفپوش اپوکسی و اورتان، راه حل های سفارشی و نگهداری آسان کف را ارائه می دهیم. از طریق یک شبکه گسترده در سراسر کشور، ما می توانیم خدمات محلی را در سرتاسر ایالات متحده ارائه دهیم بدون توجه به نوع کفپوشی که شما نیاز دارید.

به پنج بخش سازماندهی شده است. هر بخش گزینه های تخصصی کفپوش را ارائه می دهد. این صنایع عبارتند از پردازش مواد غذایی و کفپوش نوشیدنی، تولید سبک و سنگین، ESD و الکترونیک، آشیانه ها و هوافضا، و دولتی/نظامی.

راه حل های کلیدی

تخصص ما شامل انواع کفپوش اپوکسی بدون درز و کفپوش اورتان می باشد.

از آنجایی که به صورت عمودی یکپارچه است، ما می توانیم تمام جنبه های پروژه کف شما را کنترل کنیم. ما مشاوره تخصصی کف بتنی، کمک مشخصات، ساخت، نصب و گارانتی ارائه می دهیم. این ما را قادر می سازد تا کیفیت را در هر مرحله از راه کنترل کنیم

گزینه ها و مواد کفپوش صنعتی

در سیستم های کفپوش بتنی یورتان و سیستم های پوشش کف اپوکسی با کارایی بالا تخصص دارد. کفپوش‌های صنعتی ما دوام فوق‌العاده‌ای از جمله مقاومت در برابر سایش، ضربه و خراش و طیف وسیعی از کاربردها را در بسیاری از صنایع فراهم می‌کنند. این کفپوش ها همچنین در برابر مواد شیمیایی مقاوم هستند، به راحتی قابل شستشو و تمیز کردن هستند. بافت های سفارشی مقاوم در برابر لغزش با کفپوش های صنعتی ما، سطح قابل اعتماد و محیطی امن را برای کارگران شما فراهم می کند.

نصب و راه اندازی کفپوش های صنعتی اخیر

  • کف اپوکسی صنعتی
  • کفپوش صنعتی
  • کفپوش صنعتی
  • کفپوش صنعتی
  • پیمانکار کف صنعتی
  • پوشش های بتن صنعتی
  • کفپوش های صنعتی

هزینه کفپوش های صنعتی بدون درز ما

کفپوش‌ها و پوشش‌های مقرون‌به‌صرفه هستند و بازده سرمایه‌گذاری عالی را ارائه می‌کنند. ما یک سیستم کف بدون درز یک اندازه نداریم. ما هر پروژه را برای نیازهای خاص هر مشتری از جمله شرایط خاص سایت، زمان چرخش، امید به زندگی و بودجه سفارشی می کنیم. تغییرات قیمت به عوامل زیادی از جمله نوع و ضخامت سیستم کف، اندازه مساحت، موانع و تعداد لبه ها و غیره بستگی دارد.

نصب کفپوش صنعتی

ما تنها یک شرکت نصب کفپوش صنعتی نیستیم. به عنوان یک شرکت یکپارچه عمودی، ما قادر به ارائه بسیاری از خدمات مرتبط با کف سازی هستیم. ما مشاوره کف بتنی و کمک به مشخصات کف، ساخت و نصب کفپوش صنعتی را با خدمه خود ارائه می دهیم. ما برای کلیه کفپوش های اپوکسی و ملات یورتان ضمانت نامه کامل ارائه می دهیم.

سایر خدمات شامل تحلیل نیازهای بتن تخصصی، نصب دال بتنی، کفپوش شیب تا تخلیه و نصب زهکش کف می باشد. همراه با کارکنان آگاه ما، جامع ترین راه حل پکیج را برای نیازهای کفپوش رزین صنعتی شما ارائه می دهد!

انتخاب نوع کفپوش صنعتی شما

هر پروژه و تاسیسات منحصر به فرد است، زیرا هر بخش از دال کف دارای شرایط و تاریخ منحصر به فردی است. دستورالعمل های شرکت به خوبی تثبیت شده مراحل لازم را برای ارزیابی پروژه شما ارائه می دهد. هر پروژه با یک ارزیابی کامل از شرایط کف موجود (یا استفاده مورد انتظار، در صورت ساخت و ساز جدید) آغاز می شود. اندازه و محدودیت‌های مساحت، مسائل بتن، تجزیه و تحلیل خرابی مشکلات پوشش موجود، الگوهای ترافیک، ضربه مکانیکی و سایش ناشی از تجهیزات تولید یا جابجایی مواد، نشت مواد شیمیایی، شوک حرارتی یا چرخه حرارتی و موارد دیگر ارزیابی می‌شوند. راه حل های سفارشی برای مشتریان ما با استفاده از تجزیه و تحلیل نوع کفپوش صنعتی منحصر به فرد ما در بسیاری از برنامه های تجاری توسعه یافته است.

خدمات فنی

ما کارکنان نصب را نگه می داریم که در استفاده از محصولات ما کاملاً با تجربه هستند و خوشحال خواهیم شد که پیشنهاداتی را ارائه دهیم که هزینه هر تعمیر یا پوشش تکمیل شده ای که ممکن است مورد نیاز باشد را پوشش دهد. تمامی تاسیسات ما به طور کامل تضمین شده است و ما برای محافظت از شما پوشش بیمه ای کامل داریم.

مدیریت پروژه – پوشش بتن صنعتی

قبل از شروع نصب پروژه، فرم “آمادگی شغلی” تکمیل می شود و توسط مدیر پروژه ارزیابی می شود. این فرم شامل شرایط سایت، پنجره پروژه برای گردش به و بازگشت به مشتری، دما، نیازهای الکتریکی، دسترسی به داخل/خارج از ساختمان، قوانین و مقررات سایت، تماس با مشتری و موارد دیگر است! استفاده از این فرم به عنوان راهنما برای پروژه، تضمین می کند که پروژه به سرعت و کارآمد شروع می شود تا پروژه پوشش بتن صنعتی شما با موفقیت به پایان برسد.

نصب کف صنعتی

خدمه شرکت حرفه ای ما توسط سرکارگر بسیار آموزش دیده رهبری می شوند که در اجرای هر نصب و راه اندازی با پیروی از دستورالعمل های دقیق شرکت برای کیفیت، ایمنی و رعایت مهلت های پروژه تجربه دارند. سیستم «کوکی برش» که ما کامل کرده‌ایم، هر پروژه را قادر می‌سازد با استفاده از روش‌های تکرارپذیر و آسان برای پیگیری انجام شود. نصب کف صنعتی ما با کمترین اختلال ممکن از جمله به حداقل رساندن گرد و غبار، حفاظت از تجهیزات و تاسیسات کارخانه و رعایت قوانین و مقررات کارخانه انجام می شود.

پروژه های نوسازی بتنی

برآوردگران پروژه مشاوره تخصصی و جامعی را برای کف های بتنی موجود شما ارائه می دهند. این شامل ارزیابی حذف برای پوشش‌ها و روکش‌های موجود مانند اپوکسی، آجر، کاشی‌های کف صنعتی یا وینیل کف‌پوش صنعتی است. پروژه های نوسازی بتن نیاز به ارزیابی کامل بتن موجود از جمله ضخامت و مقاومت، ترک ها، پوسته شدن، فرسایش، ساییدگی، مقاومت، شیب به سمت زهکشی یا سایر مسائل بالقوه دارند.

پروژه های ساخت و ساز جدید

کمک مشخصات در دسترس است، برای کمک به ساخت مشخصات دقیق و دقیق. خدمات مشاوره تخصصی ما برای پروژه های ساختمانی جدید عبارتند از:

تجزیه و تحلیل نیازهای پیش بینی شده کف بر اساس نوع استفاده از جمله بارگذاری مکانیکی، مواد شیمیایی، تمیز کردن و بسیاری عوامل دیگر.

تجزیه و تحلیل هزینه پروژه و بازگشت سرمایه

تحلیل مهندسی ارزش

توصیه هایی در مورد پرداخت بتن، عمل آوری، محل اتصال.

برنامه ریزی طرح ریزی

مکان های ارائه شده در ایالات متحده

با بسیاری از فروشندگان که انواع مختلف کف‌پوش‌های صنعتی را تولید و عرضه می‌کنند، از شروین-ویلیامز گرفته تا فلوروک و دیگران، شریک است.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!