کفپوش های کارخانه ای

کفپوش های کارخانه ای


طبقات کارخانه

تعداد بسیار کمی از طبقات با درجه ساییدگی و فرسودگی کف کارخانه مواجه هستند. کف کارخانه های صنعتی با تماس مکرر با گرما، مواد شیمیایی و نشت و همچنین تجهیزات و ماشین آلات سنگین مواجه هستند. یک کف بتنی در محیط کارخانه بدون ترک در زیر بار سنگین و قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی دوام زیادی نخواهد داشت و نگهداری از آنها تقریبا غیرممکن است. یک پوشش کف اپوکسی صنعتی که برای کارخانجات طراحی شده است، یک کف بدون درز، تمیز و ایمن را ارائه می دهد که از یک محیط تولیدی پشتیبانی می کند و در عین حال در برابر سوء استفاده های سنگین برای چندین سال مقاومت می کند.
کفپوش اپوکسی پیشرفته کفپوش اپوکسی کارخانه ای تخصصی را در دیترویت، MI نصب می کند تا نیازهای منحصر به فرد تأسیسات شما برای تولید ایمن را برآورده کند. کف های ما فقط از کف بتنی شما در برابر آسیب محافظت نمی کنند. آنها همچنین در برابر سوء استفاده های سنگین بدون ترک خوردن، لکه شدن یا خراب شدن مقاومت می کنند.

ما یک محلول پوشش کف کارخانه ای داریم که محیط کاری ایمن و سازنده را با قیمتی مقرون به صرفه ترویج می کند. از آنجایی که کارخانه ها مشغول تنظیمات سریع هستند، کفپوش باید بتواند بارهای سنگین را تحمل کند و در عین حال به زمان کمی برای تمیز کردن و نگهداری نیاز دارد. علاوه بر این، پوشش‌های کف کارخانه‌ای که از نظر بصری جذاب هستند، به بازدیدکنندگان از تأسیسات شما نشان می‌دهند که مدیریت محیطی تمیز، ایمن و مناسب برای تولید و ذخیره‌سازی دارد. کفپوش های اپوکسی کارخانه به طور خاص برای ایجاد فضاهای کاری روشن تر و جذاب تر برای کارکنان طراحی شده اند. مهمتر از آن، آنها برای جلوگیری از لغزش و سقوط، مقاومت در برابر مواد شیمیایی خشن و کمک به جذب ضربه تجهیزات یا محصولات سنگین در صورت افتادن یا کشیده شدن چیزی طراحی شده اند.

کفپوش های کارخانه ای

سیستم های پوشش کف کارخانه ای با کارایی بالا

فقط چند سطح دیگر وجود دارد که باید سایش و پارگی شدید را نسبت به کف کارخانه تحمل کنند. کف های صنعتی به طور مداوم از طریق تماس با مواد شیمیایی و گرما و وجود ماشین آلات و تجهیزات سنگین هر روز آزمایش می شوند. به همین دلیل، کفپوش‌های بتنی استاندارد در این نوع تنظیمات دوام نمی‌آورند، زیرا تحت فشار ترک می‌خورند و عملاً نگهداری آنها غیرممکن است. با این حال، پوشش مناسب کف کارخانه می تواند یک کارخانه را به محیطی مولد، تمیز و ایمن تبدیل کند که برای سالیان متمادی در برابر استفاده و سوء استفاده مقاومت خواهد کرد.

پوشش کف کارخانه مستقیماً با توانایی کارخانه برای حفظ کارآمدی مداوم با تولید ایمن مرتبط است. داشتن کفپوشی که منجر به لغزش شود یا به راحتی آسیب ببیند و ترک بخورد غیرقابل قبول است و نه تنها بر تولید و متعاقباً سود تأثیر می گذارد بلکه برای کارگران نیز خطرناک است.
در صورت بعید بودن که یک پوشش کف کارخانه خراشیده یا آسیب دیده باشد، ما کیت های لمسی ارزان قیمت را برای تعمیر سریع و آسان ارائه می دهیم. افزودنی های فلزی پودری اختیاری می توانند عمر کف شما را سه برابر کنند، در حالی که آنها را برای استفاده در محیط های روغنی یا مرطوب کمتر لغزنده و ایمن تر می کنند.
نصب و نگهداری تمامی کفپوش های آسان است و نیاز به مهارت خاصی برای اعمال ندارند. بنابراین، تقریباً هر کسی می تواند یک کفپوش را نصب کند.
هنگامی که نوبت به انتخاب پوشش کف برای کارخانه شما می رسد، ما گزینه های بسیار متنوعی برای انتخاب شما داریم. برخی از محبوب ترین سیستم های پوشش کف کارخانه ما عبارتند از هر کدام در کیت منحصربفرد ما موجود است که امکان نصب سریع و آسان خود را فراهم می کند. همه کیت ها با محلول آماده سازی/اچ کردن، غلتک ها و قاب های صنعتی، میکسرها و سطل های همزن، افزودنی های ضد لغزش و البته دستورالعمل های آسان برای پیروی ارائه می شوند.

طیف گسترده ای از کفپوش های صنعتی را ارائه می دهد تا تقریباً برای هر نوع کف کاربردی مناسب باشد. رنگ‌های کف سنتی از نوع مرکز خانه با ضخامت تقریباً 3 میل بهبود می‌یابند. یک ورق کاغذ کپی تقریباً 4 میلی متر ضخامت دارد. ضخامت سیستم های پوشش صنعتی از 7 تا 250 میلی متر است و ما می توانیم تقریباً هر سیستم پوششی را متناسب با نیازها و بودجه خاص شما مشخص کنیم. پوشش کف کارخانه شما 3 تا 100 برابر ضخیم تر و 10 برابر بادوام تر از هر پوششی است که می توانید به صورت محلی خریداری کنید.

کفپوش های کارخانه ای

سیستم های پوشش کارخانه

چیزی که پوشش کف اپوکسی را به گزینه ای عالی برای کفپوش های کارخانه تبدیل می کند، نصب آسان و سریع و مقاومت شیمیایی و سایشی عالی است. یک پوشش صنعتی با پرایمینگ بالا و جامد است که با روکش محافظ درجه نظامی و افزودنی سایش غیر لغزنده استفاده می شود. در مقایسه با رنگ کف معمولی، تقریباً 4 برابر ضخیم‌تر است و در فرمول‌های استاندارد و کم VOC موجود است (مقررات VOC بسته به ایالت متفاوت است).

مزایای پوشش کف اپوکسی کارخانه

یک کفپوش اپوکسی کارخانه ای به گونه ای طراحی شده است که در برابر سوء استفاده های سنگین، مواد شیمیایی، گرما، ریختن و غیره بدون ساییدگی مقاومت کند. سیستم های کفپوش اپوکسی صنعتی ما با توجه به خطرات خاصی که در کارخانه شما با آن مواجه می شوند سفارشی شده اند. یک پوشش کف اپوکسی کارخانه ای در دیترویت، MI از بسیاری جهات به ترویج یک محیط مولد و ایمن کمک می کند:
• فضای کاری روشن تری ایجاد می کند. این می تواند نیاز به نور اضافی را کاهش دهد و کارخانه را برای کارگران روشن تر و جذاب تر کند.
• ضد لغزش. ایمنی در کارخانجات اولویت اصلی است و کفپوش اپوکسی کارخانه ای تخصصی از این هدف پشتیبانی می کند. کفپوش اپوکسی صنعتی ما مقاوم در برابر لغزش است تا به کارخانه شما کمک کند در محیطی سریع برای کارگران ایمن بماند. افزودنی های ویژه حتی می توانند کف شما را در محیط های مرطوب یا روغنی مقاوم در برابر لغزش نگه دارند.
• بارهای سنگین را تحمل می کند. کفپوش اپوکسی می تواند حتی ماشین آلات و تجهیزات سنگین را بدون خراب شدن، ترک یا آسیب تحمل کند.
• تمیز کردن و نگهداری آسان. کفپوش اپوکسی کارخانه ای درجه صنعتی سطحی بدون درز و بدون درز، ترک و شکاف ایجاد می کند. این کار باعث می‌شود که کف‌پوش‌های کارخانه شما مطابق پروتکل‌های تمیز کردن شما به راحتی جارو و تمیز شوند.
• مقاوم در برابر مواد شیمیایی، نشت و دمای شدید. تقریباً هیچ چیز نمی تواند از کف اپوکسی کارخانه نفوذ کند یا به خود اپوکسی آسیب برساند. پوشش کف اپوکسی صنعتی ما در برابر گاز، روغن، مواد شیمیایی سوزاننده، ساینده ها و محصولات تمیز کننده خشن بدون لکه یا آسیب مقاومت می کند. کفپوش اپوکسی ما همچنین برای مقاومت در برابر حرارت بالا و دمای پایین بدون ترک خوردن، پوسته شدن یا خراب شدن ساخته شده است.
• ظاهر سفارشی زیبایی شناسی ممکن است یکی از دغدغه های اصلی کارخانه دیترویت نباشد، اما خطوط رنگی می تواند با تعیین مناطق کار، راهروها و الگوهای ترافیکی به ارتقای یک محیط کار ایمن کمک کند.

کفپوش های کارخانه ای

امکان ارسال نظر وجود ندارد!