کاربرد کفپوش اپوکسی برای صاحبان مشاغل

کاربرد کفپوش اپوکسی برای صاحبان مشاغل

کاربرد کفپوش اپوکسی برای صاحبان مشاغل


کاربرد کفپوش اپوکسی برای صاحبان مشاغل

چرا صاحبان مشاغل کفپوش اپوکسی را ترجیح می دهند؟

چه یک فضای کارگاه کوچک باشد یا کارخانه، هیچ کس نمی خواهد زمان تولید به هر میزان تعطیل شود. صاحبان مشاغل نمی خواهند مقدار زیادی پول در طبقه ای که نیاز به تعمیرات و نگهداری مداوم دارد یا قبلاً نیاز دارند ، خرج کنند. اگر کسب و کار شما تحت تعمیر و نگهداری مداوم قرار داشت ، جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان آشنا چالش برانگیز می شود. کف اپوکسی همه کاره است و می توان آن را طوری نصب کرد که به هر طرح و بافتی که شما می خواهید شباهت داشته باشد. صاحبان مشاغل می خواهند تعهد کمی نسبت به طبقات خود داشته باشند ، اما خواهان نصب و راه اندازی هستند که ده ها سال دوام بیاورد ، در هزینه ها صرفه جویی شود و در حین انجام این کار ظاهر خوبی داشته باشد. بسیاری از مزایای کف اپوکسی دلایل استفاده مشاغل از آنها است.

سطح غیر متخلخل متشکل از رزین ها و سخت کننده ها در برابر خراش ، حرارت ، ضربه و رطوبت مقاوم است. بتن به تنهایی می تواند همه مواد مضر را که محیط کار ناسالم ایجاد می کند جذب کند ، اما وقتی اپوکسی روی بتن شما نصب می شود ، اجازه نمی دهد چنین موادی به سطح آن نفوذ کند. کفپوش های شما به طور ناگهانی برای مشتریان و کارکنان ایمن تر است و می توانند فشارها و وزن متغیر روی سطح آن را تحمل کنند ، این بدان معناست که خسارت کمتری صرف می شود و هزینه کمتری برای تعمیرات صرف می شود و پول بیشتری در زمینه های مختلف برای تجارت شما هزینه می شود.

هنگامی که کفپوش اپوکسی شما بدون درز هستند ، تمیز کردن و نگهداری آنها آسان است و دردسر کمتری نسبت به هر طبقه دیگر ایجاد می کند. گرد و غبار ، زباله و خاک به اپوکسی کف شما نمی چسبد و لکه نمی کند ، بنابراین زمان کمتری را برای تعمیر و نگهداری و زمان بیشتری را برای مشاغل خود صرف خواهید کرد. این حتی برای تزئینی ترین کفپوش های اپوکسی نیز صدق می کند ، تعمیر و نگهداری واقعاً ساده است. کفپوش اپوکسی با تعداد نامحدودی از طرح ها ، الگوها و بافت ها ، به شما این امکان را می دهد که کف مشاغل خود را به گونه ای شخصی سازی کنید که مشتریان جدید را جذب کرده و مشتریان قدیمی را هر بار تحت تأثیر قرار دهد. کفپوش اپوکسی با روکش شیشه ای بسیار براق ، بسیار زیبا است و می تواند در برابر آزمون زمان مقاومت کند. کفپوش های اپوکسی براق گزینه های محبوب بسیاری از صاحبان مشاغل هستند زیرا یک توهم سه بعدی را به سطح کف شما و کسب و کار شما وارد می کنند. چندین جلوه و گزینه برای سفارشی کردن طبقه مشاغل شما وجود دارد تا آن را به چیزی تبدیل کنید که هیچکس قبلاً ندیده است.

کاربرد کفپوش اپوکسی برای صاحبان مشاغل

کفپوش های اپوکسی به سرعت نصب می شوند ، این امر میزان زمان خرابی که کسب و کار شما باید به اتمام برساند را به حداقل می رساند. عوامل مختلفی می توانند بر روی زمان بندی دقیق کفپوش اپوکسی تأثیر بگذارند ، با این حال ، سریعتر از هر سیستم کفپوش دیگری در دسترس خواهد بود. اگرچه اپوکسی ها به سرعت نصب می شوند ، اما فاقد ایمنی نیستند. کسب و کار شما با سطحی مقاوم در برابر لغزش ، ایمنی خود را برای مشتریان و کارکنان به طور یکسان افزایش می دهد. خواسته های ایمنی برای کسب و کار شما هرچه باشد ، کفپوش اپوکسی می تواند آنها را برآورده کند ، برای هر انسان ، حیوان ، ماشین آلات و ترافیک.

صاحبان مشاغل به دلایل مختلف از کفپوش اپوکسی استفاده می کنند ، بسیاری از آنها موارد ذکر شده در بالا هستند ، اما صادقانه بگویم ، آنها انتخابهای عملی هستند. هنگام خرابی نصب ، نگهداری و طول عمر ، دلیلی وجود ندارد که کف اپوکسی نصب نکنید.

آراسته پوشش مهیا

شرکت آراسته پوشش مهیا تولید کننده و اجراء کننده انواع کفپوش های اپوکسی صنعتی،دارویی و بهداشتی

شرکت آراسته پوشش صنعتی شامل گروه بازرگانی و تولیدی می باشدکه سالها مطابق با تکنولوژی روز دنیا در تولید انواع کفپوش های اپوکسی، پلی یورتان، آنتی استاتیک صنعتی و ساختمان توانسته است گامی در جهت ارتقاء و پیش روی این صنعت بر دارد.
افتخار دارد که با توجه به انجام پروژه های مشابه به صورت مطلوب ، امکانی مناسب جهت همکاری و مشاوره فی مابین را فراهم سازد. امید است که شما پس از مطالعه این مقاله ما را از نظریات خود مطلع ساخته تا در بستری از مفاهمه فنی فرصت برای همکاری مشترک بوجود آید.
شرکت آراسته پوشش مهیا با ارائه محصولات با کیفیت و با کارشناسان فنی و خبره خود می تواند شما را در تمامی مراحل پروژه یاری برساند.برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.
برای اطلاعات بیشتر به سایت ما www. arpoom.ir مراجعه بفرمایید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!