کفپوش اپوکسی صنایع داروسازی

کفپوش اپوکسی صنایع داروسازی


کفپوش اپوکسی  داروسازی

کفپوش اپوکسی با کارایی بالا برای صنعت داروسازی؛

وقتی صحبت از تولید داروها و لوازم پزشکی می شود، حفظ ایمنی و پاکیزگی برتر بسیار مهم است. برای تولید داروهای ایمن و موثر در مقیاس صنعتی، به سیستم‌های کف‌پوش، دیوار و پوشش بادوام و با کارایی بالا نیاز دارید که مطابق با استانداردهای ایمنی سخت‌گیرانه FDA یا فراتر از آن باشد.

راه حل های کفپوش مورد تایید وازرت بهداشت به طور خاص برای بسیاری از کاربردهای دارویی از جمله:

 • اتاق های تمیز
 • آزمایشگاه ها
 • امکانات پردازش
 • مناطق انبار
 • امکانات پزشکی و …

 کفپوش دارویی بدون درز :

 • مورد تایید وازرت بهداشت
 • مقاوم در برابر ضربه
 • بهداشتی و آسان برای تمیز کردن
 • غیر سمی
 • ضد باکتری
 • مقاوم در برابر سایش
 • مقاوم در برابر مواد شیمیایی
 • برای ایمنی مقاوم در برابر لغزش
 •  افزایش بازتاب نور
 • بدون دود حلال

کفپوش اپوکسی صنایع داروسازی

نکاتی برای انتخاب کفپوش اپوکسی برای داروسازی:

وقتی نوبت به تولید داروهای پزشکی و لوازم نگهداری ایمنی و تمیزی برتر می رسد، شما نیاز به کفپوش با کارایی بالا و با دوام دارید.

اپوکسی اولین بار در اوایل دهه 1950 مورد استفاده قرار گرفت. کفپوش اپوکسی داروسازی به عنوان پرکاربردترین نوع پوشش در صنعت کف شناخته شده و اکثریت مردم از این نوع کفپوش برای مصارف خویش استفاده می کنند. کفپوش اپوکسی علاوه بر استفاده در صنایع دارویی در مصارف خانگی و تجاری، پارکینگ و صنایع صنعتی و ….

تفاوت اصلی در کیفیت و دوام مواد و همچنین مهارت لازم برای نصب محصول می باشد. برای مشاوره در انتخاب محصول و انواع کاربری ها با مشاوران شرکت آراسته پوشش مهیا تماس بگیرید آنها شما را راهنمایی میکنن و شما بدون هیچ گونه  اظطرابی می توانید بهترین خرید و خدمات را از آنها داشته باشید.

پوشش اپوکسی انتی باکتریال

اپوکسی یکی از بهترین راه حلهای صنعتی برای پوشش کف است که به طور خاص برای استفاده شما طراحی شده است. صنایع دارویی می توانند از طیف گسترده ای از پوشش های اپوکسی تخصصی شرکت آراسته پوشش مهیا انتخاب و استفاده کنند. نصاب کفپوش حرفه ای شما می تواند بسته به نیاز شما، کف اپوکسی شما را به گونه ای طراحی کند که ضد لغزش، بهداشتی، اتلاف کننده الکترواستاتیک و رسانا و موارد دیگر باشد.
با این حال، نصب کفپوش های اپوکسی بسیار دشوارتر از کفپوشهای خانگی است و به یک نصاب پوشش حرفه ای با تجربه در صنعت نیاز دارد. اکثر محصولات پوشش های صنعتی 100% جامد هستند و یک سیستم رزینی چند جزئی با عمر قابلمه کوتاه هستند. این بدان معنی است که آنها به یک دست ماهر در طول فرآیند آماده سازی کف، اختلاط و اعمال نیاز دارند. نتیجه یک کف بدون درز است که عملکرد زیبایی دارد و بهداشتی، بادوام و تمیز کردن آسان است. موارد بیشتر کفپوش اپوکسی داروسازی

کفپوش اپوکسی صنایع داروسازی

انواع سیستم های پوشش کف:

1. اپوکسی: اپوکسی از 1 قسمت رزین و 1 قسمت هاردنر پلی آمین تشکیل شده است. در فرآیند اعمال، اپوکسی به 24 ساعت زمان برای خشک شدن نیازمند است. هنگام پخت، ساختارهای پلیمری ایجاد می کند که به ماده استحکام و دوام زیادی می بخشد. این نوع پوشش کف غیر متخلخل است و در صنایع استفاده می‌شود. این سیستم ها که در برابر نشت مواد شیمیایی و سایش بسیار مقاوم هستند،

2. اپوکسی و اورتان: کفپوش های اپوکسی و اورتان دارای یک لایه رویی اورتان هستند که به عنوان روکش نهایی عمل می کند و سطحی بدون درز را فراهم می کند که در برابر رطوبت و حرارت مقاوم است. اطلاعات بیشتر

3. سیمان یورتان: سیمان یورتان ترکیبی از بایندر پلیمری (اورتان) و پرکننده ها (سیمان و سنگدانه) است. کفپوش سیمان یورتان به عنوان بتن پلیمری نیز شناخته می شود. سیمان اورتان را می توان در سیستم های پوشش کف استفاده کرد. آنها می توانند خود تراز شونده، غلتکی یا ماله ای استفاده شوند. سیستم های پوشش سیمان یورتان می توانند رطوبت بالایی را تحمل کنند، که آنها را برای نصب مستقیم روی بتن مناسب می کند. پوشش های سیمانی یورتان به دلیل مقاومت شیمیایی و دمایی خود بمعروف هستند. آنها همچنین کفپوش های مقاوم در برابر سایش، بادوام و بدون درز را ارائه می دهند که به راحتی تمیز می شوند.

تفاوت بین رنگ کف و پوشش کف چیست؟

رنگ اپوکسی بر پایه رزین و سخت کننده پلی آمید بوده و قابلیت اعمال با ضخامت بالا را ندارند. این در صورتی است که کفپوش بر پایه رزین اپوکسی 100 درصد جامد و سخت کننده پلی آمین می باشد و مقاومت بسیار خوبی در استفاده به عنوان پوشش کف دارد.

اجرای پوشش کف اپوکسی دارویی یک فرآیند بسیار فنی تر است که برای نصب صحیح آن نیاز به یک متخصص کفپوش دارد.

مواد دقیق مورد استفاده بسته به نوع سیستم کفپوش مورد نیاز متفاوت است. اما نصب هر سیستم کف نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد.

سیستم های پوشش کف نیاز به آماده سازی مناسب بتن زیرین و لایه های بعدی دارند تا از اتصال صحیح محصولات اطمینان حاصل شود و پوشش موفقیت آمیز باشد.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!