کفپوش ESD

کفپوش ESD در انواع تایل، رول، و اپوکسی


کفپوش ESD

کفپوش ESD برای صنایع الکترونیک از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بیش از 10 سال افتخاری همکاری با عزیزان صنعت الکترونیک و صنایع حساس را در زمینه کفپوش ESDداریم. شما می توانید مسئولیت تولید و اجرای یک سیستم کاملا ایمن و تایید شده ESD را برای سالن تولید و مونتاژ قطعات الکترونیک به ما واگذار نمایید. کارشناسان ما می توانند به انتخاب کفپوش اپوکسی ESD شما کمک کنند. سپس مواد، آماده سازی بستر و نصب را با یکسال ضمانت ارائه می کنیم. تیم‌های نصب متخصص ما هزاران متر مربع از سیستم‌های کفپوش انتی استاتیک ESD را در سراسر کشور نصب کرده‌اند.

انواع کفپوش ESD شامل:

کفپوش اپوکسی ESD، کفپوش رول، کفپوش تایل

جهت اطلاع از ملات های ترمیمی بتن اینجا کلیک کنید.

کاربردهای  اپوکسی ESD

کاربردهای پوشش کف اپوکسی ESD شامل: سالن تولید و تست قطعات الکترونیک، مونتاژ کامپیوتر، مونتاژ و پیکربندی PCB، جابجایی دستگاه ESDS، مونتاژ خودکار، مناطق لحیم کاری موجی، کار مجدد BGA، آزمایشگاه ها، تعمیرگاه قطعات الکترونیک، مناطق AGV (اتوماتیک) است.

مزایای کفپوش اپوکسی ESD

  • مقرون به صرفه، نظافت آسان
  • دوام بیشتر و مقاوم در برابر مواد شیمیایی
  • ظاهر بدون درز، نیمه براق یا سوپر براق
  • بافت سبک و مقاوم در برابر لغزش.
  • عایق رطوبت

نوسازی کفپوش ESD

بسیاری از پروژه های ما مربوط به نوسازی امکانات موجود هستند. نیاز به لایه برداری کف موجود، آماده سازی، تعمیرات و استفاده از کفپوش های جدید آنتی استاتیک دارند. ما معمولاً یک پرایمر اپوکسی و سیستم پوشش  پلی اورتان را توصیه می کنیم. معمولاً می‌تواند کف بتنی موجود را با استفاده از تجهیزات تخصصی جداسازی و سابزنی بدون گرد و غبار انجام داد. کفپوش تایل وینیل و کفپوش های رول لاستیکی را می‌توان به سرعت جمع اوری نمود. چسب ها نیز توسط دستگاه اسکراب لایه برداری می شود. درز های انبساطی تمیز می شوند و با یک درزگیر 2 جزیی پر می شوند..

برای بتن بسیار فرسوده، یا اگر شرایط ترافیکی سنگین مورد انتظار باشد، ممکن است این نواحی به گروت اپوکسی نیاز داشته باشند. گروت اپوکسی را می توان به عنوان یک پوشش پایه، قبل از پرایمر و روکش ESD اعمال کرد. این سیستم هزینه های اولیه بیشتری دارد، اما می تواند یک سرمایه گذاری عاقلانه باشد.چرا که چندین دهه حفاظت سنگین دراز مدت را برای این منطقه فراهم می کند.

ارتینگ کفپوش ESD تست و صدور گواهینامه

بلافاصله پس از نصب، کفپوش مطابق با استانداردهای موجود در مشخصات پروژه آزمایش می شود. ANSI/ESD S20.20 مستلزم این است که کنترل‌های ESD مورد استفاده در یک برنامه سازگار تأیید شوند.
داده ها با حداقل پنج آزمایش در هر 500 متر مربع از سطح ارت ثبت می شوند. پس از اتمام موفقیت آمیز مراحل آزمایش، گواهی کتبی انطباق صادر می شود. ارتباط با ما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید