کفپوش اپوکسی صنایع لبنی

کفپوش اپوکسی صنایع لبنی


کفپوش مناسب برای صنایع لبنی

کارخانه های لبنیات از کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال برای ایمنی، پایداری و استریلیزاسیون استفاده می کند.
یک تعاونی لبنیاتی و کارخانجات تولیدی صنایع لبنی ، قلب دامداران ایران است. ماموریت و چشم انداز صنایع لبنی، حفظ بالاترین کیفیت عملکرد و تولید محصولات با بالاترین کیفیت است.صنایع تولیدی لبنی با نصب سیستم کف پوش اپوکسی و پلی یورتان با خاصیت آنتی باکتریالی که کاملاً برای نیازهای آن مناسب است به این کارخانه ها کمک کرد تا استانداردهای بالای خود را حفظ کند.
یک انتخاب عالی، زیرا کفپوش های اپوکسی یکی از پرکاربردترین مواد کفپوش رزینی در صنعت لبنیات در سطح جهان است (و همچنین در طیف گسترده ای از انواع دیگر تأسیسات که در آن رعایت بهداشت، مقاومت شیمیایی و دوام الزامی است)

چرا صنایع تولیدی لبنی این انتخاب را انجام دادن؟

محصولات آنها شامل پودر شیر خشک، کره و خامه است. بنابراین، پروتکل هایی را برای افزایش پاکیزگی و کارایی پذیرفته است که به آن اجازه می دهد قوانین ، (USDA) و بین المللی و مهمتر از همه، انتظارات مشتری را برآورده کند و از آن فراتر رود. انتخاب های کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال و صنعتی برای کمک به چنین امکاناتی برای حفظ استانداردهای بالا طراحی شده است.

به طور کلی، کفپوش اپوکسی متعهد به کمترین تعداد اسپور گرما دوست (گرما دوست) و تعداد کم باکتری در فرآیندهای تولید خود است. کف‌های سیستم اپوکسی و پلی یورتان از رشد بیولوژیکی پشتیبانی نمی‌کنند و برای استفاده در تأسیساتی که سیستم‌های ایمنی غذای HACCP* را اجرا می‌کنند معتبر هستند. کفپوش های اپوکسی همچنین در برابر مواد شیمیایی تهاجمی موجود در تاسیسات لبنی مانند اسید لاکتیک و مواد شیمیایی ضدعفونی کننده مقاومت می کند. به علاوه، تحت تأثیر دماهایی قرار نمی گیرد که باعث لایه برداری و خرابی در سایر محصولات کفپوش می شود.

کفپوش اپوکسی صنایع لبنی

کفپوش اپوکسی صنایع لبنی

افزایش مقاومت در برابر تغییر رنگ ناشی از اشعه ماوراء بنفش

یکی دیگر از ملاحظات مهم برای صنایع غذایی و لبنی یک کف جدید با مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش بالا بود یک بار دیگر این نیاز را با یک روکش ثابت رنگ (TCCS) که مقاومت فوق‌العاده‌ای در برابر تغییر رنگ ناشی از اشعه ماوراء بنفش دارد برآورده کرد. TCCS یک فناوری نوآورانه کفپوش است که برای محیط هایی که هم به دوام بدون محو شدن و هم به سطحی مقاوم در برابر لغزش برای ایمنی کارگران نیاز دارند عالی است.

صنایع تئلیدی لبنی روزانه (1004292 لیتر) شیر تحویل و فرآوری می کند و در حال حاضر ظرفیت خود را به (2049889 لیتر) در روز افزایش می دهد. این امر تقاضای استثنایی را برای مردم و امکانات آن ایجاد می کند. تقاضایی که با سرمایه گذاری مستمر در تسهیلات برآورده می شود. سرمایه‌گذاری که شامل یک سیستم کف‌سازی جدید توسط کفپوش اپوکسی می‌شود.

با چندین دهه عملکرد ثابت شده، کفپوشاپوکسی و پلی یورتان با خاصیت آنتیباکتریالی و صنعتی یک سرمایه گذاری قابل اعتماد برای هر کارخانه لبنی است.

* HACCP: یک سیستم مدیریتی است که در آن ایمنی مواد غذایی از طریق تجزیه و تحلیل و کنترل خطرات بیولوژیکی، شیمیایی و فیزیکی مورد توجه قرار می گیرد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شرکت آراسته پوشش مهیا در تماس باشید

امکان ارسال نظر وجود ندارد!