کفپوش اپوکسی، خرید کفپوش اپوکسی با بهترین کیفیت و قیمت

بررسی اجمالی کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی یک پوشش پلیمری بر پایه اپوکسی است که بدلیل کاربری فراوان، خرید کفپوش اپوکسی محبوبیت بسیار گسترده ای پیدا کرده است. در این بخش به بررسی اجمالی کفپوش اپوکسی، خرید کفپوش اپوکسی با بهترین کیفیت، قیمت و مراحل نصب می پردازیم. می توانید با توجه به نوع کاربری خود در فضاهایی همچون بیمارستان ها ، صنایع ، پارکینگ ها، محیط های بهداشتی ، کلین روم و هر فضای دیگری که مد نظر است استفاده کنید.

داوم و ماندگاری

دوام بسیار متمایز کفپوش اپوکسی که طول عمر بیشتری نسبت به بسیاری از انواع کفپوش ها دارد

مقاومت و استحکام

کفپوش اپوکسی تقریباً در برابر همه چیز بسیار مقاوم است: روغن، بنزین، حلال ها، پاک کننده ها و موارد دیگر

محافظت بالا

کفپوش اپوکسی بتن زیرین را از رطوبت، لکه ها، گریس ها و ترک ها محافظت کرده و مانع فرسودگی سطح زیرین خود میشود
کفپوش اپوکسی سوله

کاربرد کفپوش اپوکسی در صنایع:

کفپوش اپوکسی به عنوان یک پوشش مناسب برای انواع کاربری صنعتی ، دارویی و بهداشتی بدون درز و بسیار ایده آل می باشد. به شکلی که با توجه به ویژگی هایی که استفاده از کفپوش اپوکسی در فضای تولید، فرآوری و انبار محصول ایجاد میکند. در برخی موارد خرید کفپوش اپوکسی به عنوان یک الزام از طرف دستگاه های زیربط تلقی میگردد. استفاده از یک کفپوش اپوکسی مناسب و با کیفیت در فضای کار، شما را تا مدتها از تعمیرات و نگهداری کف بی نیاز میکند. در عوض شما با استفاد از کفپوش اپوکسی میتوانید فضایی عاری از تولید گرد غبار با ظاهری چشم نواز داشته باشید و از کار کردن در چنین فضایی لذت ببرید.

کاربرد کفپوش اپوکسی در کارگاه های تولیدی :

کفپوش های کارگاه های  تولیدی باید سخت و مقاوم  باشند . همچنین در برخی موارد باید در برابر مواد شیمیایی از مقاومت خوبی برخوردار بوده و سطحی بدون خلل و فرج داشته تا نظافت آسان باشد. پوشش ها و کفپوش اپوکسی همه این الزامات را دارند. کفپوش های فضای تولیدی شما می تواند بصورت یکپارچه و بدون درز اجرا شود. با برچسب های مختلف برای هدایت ترافیک یا تمایز نواحی کاری از یکدیگر تفکیک شوند.

کفپوش های اپوکسی  طیف وسیعی از کفپوش های مورد استفاده در صنایع مختلف از جمله فضاهای تولیدی و انبارها، فضاهای کلین روم و بهداشتی ، پارکینگ ها ، محیط های بازی کودکان و … را شامل می شود.

گالری تصاویر کفپوش

نصب کفپوش اپوکسی

 

طول عمر کفپوش اپوکسی برای مشتری بسیار حائز اهمیت است. لذا جزئیات برای نصب کفپوش اپوکسی با کیفیت بسیار مهم هستند. در ابتدای امر محل مورد نظر برای اجرای کفپوش اپوکسی قبل از نصب بررسی می شود، تا کفپوش اپوکسی مناسب مورد نیاز برای بستر مورد نظر و کاربری مورد نیاز مشخص شود. بر اساس وضعیت بتن، کاربری فضا و فرسایش بتن ممکن است آزمایش‌های مختلفی مانند کلرید کلسیم و آزمایش رطوبت نسبی برای تعیین میزان رطوبت کف مورد نیاز باشد.نتایج بدست آمده قطعا در انتخاب روش آماده سازی موثر خواهد بود.

 

آماده سازی زیرایند کفپوش پس از تست رطوبت چگونه است؟

 

معمولا استفاده از دستگاه های کفسابی، بهترین گزینه برای برطرف کردن ناهمواری سطوح، شیرابه های سست بتن و همچنین برطرف کردن آلودگی روی سطوح میباشد. در صورت آلوده بودن بستر به مواد روغنی و نفتی حتما از پاک کننده های شیمیایی استفاده گردد. آماده سازی مهمترین فرآیند برای اطمینان از اتصال مناسب به بسترکار موجود است. روش‌های معمول اجرای کفپوش اپوکسی  از ماله‌کشی و لیسه کشی و استفاده از غلطک یا پمپ های ایرلس برای اعمال اپوکسی متفاوت است. تمام جزئیات، برای اطمینان از نصب کفپوش اپوکسی با کیفیت عالی باید مورد ارزیابی و کنترل قرار گیرد. با استفاده از تیم‌های نصب حرفه‌ای ، این موارد به درستی مدیریت می‌شوند. جهت آشنایی بیشتر با مواد ترمیم کلیک کنید.

کفپوش اپوکسی

طول عمر بالا

روکش اپوکسی بسیاربیشتر از سایر کفپوش ها عمر دارند و در صورت نصب صحیح، می تواند چندین دهه بدون ترک خوردگی یا لایه برداری استفاده شوند

تنوع رنگ و طرح

رزین اپوکسی انتخابی عالی برای تزئین کفپوش های شماست که در رنگ های مختلف با درخشش ظریف و بی نقص و صاف براق طراحی و تولید میگردد

ایمنی و سلامت

یکی از مزایای کمتر شناخته شده استفاده اپوکسی در کف پارکینگ ها بازتابی نور از کفپوش باعث افزایش دید در محوطه پارک خواهد شد

چه صنایعی از کفپوش اپوکسی استفاده میکنند؟

صنایع تولیدی و مراکز درمانی که کنترل عفونت ، عدم رشد انواع قارچ و باکتری از اهمیت بالایی برخوردار هستند. جزء مشتریان همیشگی کفپوش های اپوکسی هستند . کفپوش های اپوکسی بدون درز بسیار بادوام، مقاوم در برابر لکه ، قابلیت شست وشوی آسان هستند . آنها جایگزین های بسیار مناسبی  برای کفپوش های تایل VCT و وینیل هستند و در چندین بخش از بیمارستان ها و مکانهای پزشکی مورد استفاده قرار میگیرند.  برای اتاق های عمل و سایر مناطق حساس، کفپوش های اپوکسی و پلی اورتان اغلب توصیه می شود.

 صنایع داروسازی، فرآوری دارو، بسته بندی، آزمایشگاه ها  به کفپوش هایی با کارایی بالا نیاز دارند. سیستم های کفپوش اپوکسی می توانند در برابر مواد شیمیایی، ضربه مقاوم باشند. نیاز صنایع داروسازی و صنایع وابسته به دارو  را برآورده کنند. یکی از مهمترین عواملی که باعث فراگیر شدن استفاده از کفپوش های اپوکسی در صنایع داروسازی و صنایع وابسته به دارو شده مبحث حفاظت بهداشتی است. کفپوش اپوکسی بدون درز همراه با سایر اقدامات حفاظتی مانند قرنیز های کرو پیش ساخته و سیستم های دیواری بدون درز می تواند این امر را فراهم کند.

کاربرد کفپوش اپوکسی در صنایع قطعه سازی:

صنایع تولیدی: سالن تولید، سالن بسته بندی، انبارها، راهروهای تردد و محل های ذخیره سازی باتری در تاسیسات تولیدی همگی از کفپوش اپوکسی مقاوم در برابر ضربه، مواد شیمیایی بهره می برند.

 

صنایع تولید خودرو و تعمیرگاهی خودرو: کفپوش های اپوکسی گزینه های مقاوم و مناسبی جهت سالن های قطعه سازی و صنایع وابسته به خودرو میباشد. در عین حال از آنها در برابر ضربه، مواد شیمیایی و سایش ناشی از ترافیک سنگین محافظت می کنند. در مناطقی مانند آزمایشگاه‌ها با فناوری پیشرفته و مونتاژ رباتیک و خودکار، ممکن است به کفپوش های هادی جریان الکتریسته ساکن نیاز باشد.

صنایع هوافضا: کفپوش اپوکسی به دلیل مقاومت در برابر مواد شیمیایی بطور فراگیر در صنعت هوافضا استفاده می شود. همچنین در زمینه تعمیر و نگهداری هواپیما، قطعات، موشک ها و… پر کاربرد است. علاوه بر این، کفپوش اپوکسی معمولاً در سالن های طراحی، مونتاژ و آزمایشگاه ها استفاده می شوند. ممکن است در صورت نیاز برای کنترل بارالکتریسته ساکن درانواع کفپوش ESD ارائه شوند.