کفپوش رول پی وی سی چیست؟

بررسی کفپوش رول پی وی سی PVC

رول های کف وینیل بدون درز بخشی از نسل جدید کفپوش های کف دار و کف دار است که برای تکمیل آخرین مرحله دکوراسیون داخلی طراحی شده اند. طرح های مدرن و سنتی از چوب و کاشی را روی رول های کفپوش وینیل لوکس و همچنین الگوهای کاملاً مختلف در هر سبک متناسب با سبک زندگی شما می باشند

کفپوش وینیل محصولی است که از چندین لایه مواد مختلف روی هم قرار گرفته و یک کفپوش بسیار بادوام ، کاربردی و مقرون به صرفه را تشکیل می دهد. دو نوع اصلی کفپوش وینیل تایل های لوکس وینیل (LVT) و رول وینیل هستند. هر دو LVT و رول وینیل از مواد یکسانی ساخته شده اند ، با این حال ، آنها به گونه ای متفاوت ساخته می شوند تا اثرات مختلفی ایجاد کنند. به عنوان مثال قالب تخته برای تقلید از چوب طبیعی ایده آل است.

کفپوش کاشی پی وی سی

هزینه بسیار مناسب

قیمت این کفپوش حتی از قیمت سنگ فرش ارزان تر بوده و به دلیل انعطاف پذیری هزینه نصب آن نیز پائین است

کاملا ضد آب

در صورت نصب مناسب آب غیر قابل نفوذ خواهد بود و در مکانهای با رطوبت بالا بسیار کاربردی است

راحتی زیر پا

نرمی، انعطاف و عدم انتقال سرما در زمستان سرد که تردد و  پیاده روی آن راحت تر می کند.

دوام بسیار بالا

وینیل بسیار بادوام است در صورت نصب و نگهداری صحیح ، می تواند از 10 تا 20 سال ماندگاری داشته باشد.

زیبایی و جذابیت

کفپوش رول و تایل وینیل از نظر بصری بسیار جذاب هستند چرا که در رنگ، الگو و نقش های متنوعی عرضه می شوند.

نگهداری و بهداشت آسان

پاک کردن کفپوش رول بسیار ساده یوده و زمانبر نیستند تا با کمی آب و مواد آنها را تمیز کنید، خصوصا در محیط های بهداشتی
کفپوش تایل وینیل در طرح های مختلف

LVT نوعی کفپوش وینیل است که به منظور تقلید از کفپوش طبیعی مانند چوب سخت و کاشی و سرامیک طراحی شده است. به لطف پیشرفت های فن آوری و قابلیت طراحی پیشرفته ، کف های وینیل اکنون تقریباً مشابه محصولات محصولی باشند که از آنها تقلید می کنند. LVT در طرح های زیاد و مد روز بسیار متنوع است ، به دو شکل کاشی یا تخته برای تقلید از شکل کاشی ها یا تخته های چوبی. همچنین به صورت کاشی و تخته های سفت و سخت یا انعطاف پذیر عرضه می شود. قالب مدولار LVT نصب آن را آسان و سریع می کند ، این یک مزیت عمده در هنگام بازسازی خانه یا اتاق است. در واقع ، با استفاده از LVT ، نیازی به برهم زدن برنامه روزانه برای مدت طولانی با بستن یک یا چند اتاق نیست. بازسازی با LVT را می توان با مبلمان موجود در اتاق انجام داد.

رول وینیل کفپوش با کوسن فایبرگلاس است که در ورق های بزرگ ، بادوام و انعطاف پذیر عرضه می شود و تقریباً در تعداد سبک های مختلفی درطراحی واقع گرایانه گرفته تا بازی شکل در دسترس است. رول های وینیل نیز یکی از مقرون به صرفه ترین راه حل های کفپوش برای صاحبان خانه است. همچنین ، رول های وینیل 100٪ بی بو و میزان انتشار VOC کمی دارند ، که به محیط سالم تر در محیط داخلی کمک می کنند.

گالری تصاویر