کفپوش آنتی باکتریال


کفپوش آنتی باکتریال چیست؟

بررسی
کفپوش آنتی باکتریال

کفپوش آنتی باکتریال و ضد میکروبی به انسداد میکروارگانیسم ها مانند رشد باکتری ها ، قارچ ها و کپک ها کمک می کند. کف های بدون درز و ریخته در محل به طور طبیعی باکتریواستاتیک و قارچ انداز هستند زیرا هیچ درز ، جوش یا خط دوغابی وجود ندارد که باکتری ها بتوانند در آن پناه بگیرند و به طور بالقوه رشد کنند. ساختار بدون درز همچنین تمیز کردن کف را آسان می کند ، که از تلاش های ضد میکروبی پشتیبانی می کند.

محافظت از باکتری

این کفپوش مخصوصاً در صنایعی که باکتری می تواند باعث رشد میکروب و ویروس شود مهم است

حفاظت از پرسنل

حفاظت از پرسنل در برابر آسیب های ممکن از باکتری و صدمات جبران ناپذیر احتمالی

محافظت بالا

کفپوش اپوکسی بتن زیرین را از رطوبت ، لکه ها ، گریس ها و ترک ها محافظت می کند

طول عمر بالا

روکش اپوکسی بسیاربیشتر از سایر کفپوش ها عمر دارند و در صورت نصب صحیح، می تواند چندین دهه بدون ترک خوردگی یا لایه برداری استفاده شوند

تنوع رنگ و طرح

رزین اپوکسی انتخابی عالی برای تزئین کفپوش های شماست که در رنگهای مختلف با درخشش ظریف و بی نقص و صاف براق است

ایمنی و سلامت

یکی از مزایای کمتر شناخته شده استفاده اپوکسی در کف پارکینگ ها بازتابی نور از کفپوش باعث افزایش دید در محوطه پارک خواهد شد

کفپوش های رزینی و سیستم های دیواری در محل ریخته می شوند و به طور طبیعی از رشد باکتری ها و قارچ ها جلوگیری می کنند. علاوه بر این ، کف و دیوارها می توانند با یک ترکیب ضد میکروبی ، آلی تیون نصب شوند که به عنوان یک باکتریوستات و قارچ کش دائمی در برابر طیف وسیعی از باکتری ها و قارچ ها عمل می کند. ماده فعال ثبت شده در EPA است و فاقد فلزات سنگین است. یک افزودنی ضد میکروبی گزینه های نصب شما را محدود نمی کند. تیم ما از سرزمین های سرزمین ، نمایندگان معماری و مهندسی با ظاهری که شما می خواهید به شما کمک می کنند تا بهترین محصول را برای محیط خود انتخاب کنید.

برخی از صنایع ، کف و دیواره های ضد میکروبی را به عنوان بخشی از برنامه های کنترل عفونت و تلاش شدید برای کنترل باکتری های مضر در محیط خود ارزیابی می کنند.
مزایا شامل:
مهار رشد میکروبی و قارچی به عنوان بخشی از برنامه بهداشت سازمان ها
افزایش محافظت در برابر باکتریهای مضر در جایی که بیماران و کارمندان حضور دارند یا در آنجا محصولات غذایی و آشامیدنی تولید می شود
ارتقا شرایط تمیز و بهداشتی
ایجاد شهرت به عنوان سازمانی که علیه آلودگی ها اقدام می کند

آراسته پوشش مهیا طیف وسیعی از کفپوش های آنتی استاتیک و کانداکتیو را در سراسر ایران به مشتریان عرضه کرده است و همه محصولات ما با بالاترین استانداردها صنعتی هستند. علاوه بر این ، محصولات ما با آخرین معیار های صنعتی ارائه شده ، بنابراین با اطمینان بالایی برای کفپوش های ضد استاتیک اقدام می کنید.

مجری بهترین

کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال

در حالی که شرکت های مراقبت های بهداشتی و غذایی و آشامیدنی بدنبال حفاظت ضد میکروبی هستند ، کف و دیوارهای ضد میکروبی می توانند در هر محیطی که بهبود بهداشت یک مزیت است ، مفید باشند.

درخواست مشاوره رایگان

به مشاوره نیاز دارید؟

با ما تماس بگیرید و سؤال
خود را بپرسید ، کاملاً رایگان!

  شماره تماس

  02633510091

  ایمیل

  Info@arpoom.ir

  دفتر مرکزی

  کرج،فاز 4 بلوار 520، خ 522 غربی، پ54
  Sending
  User Review
  4.75 (4 votes)