کفپوش اپوکسی روی انواع سطوح از جمله سیمان، موزائیک،سرامیک ،سنگ،کاشی و حتی فلز قابل اجرا می باشد، ولی بهترین نتیجه روی سطح سیمانی کاملا مسطح، لیسه ای و یکدست حاصل میشود.

کفپوش اپوکسی، هاردنر مربوطه از سری محصولاتی است که بر پایه رزین اپوکسی بیسفنول و هاردنر پلی آمینی تغییر شکل یافته تولید و ارائه می گردد. در این محصول از هیچگونه از حلال ها و رقیق کننده های غیر واکنش گر استفاده نگردیده و همین امر موجب می گردد که ساختار پلیمری محصول پس از واکنش بصورت ثابت و پایدار باقی بماند.

3. زمان خشک شدگی سطح به سه زمان تقسیم بندی می گردد

الف) زمان خشک شدگی سطحی 5 ساعت می باشد و تردد ممنوع است

ب) زمان خشک شدگی عمقی 24 ساعت تردد نفری مانعی ندارد ولی تردد لجستیکی ممنوع است

ج) زمان خشک شدگی کامل ( سختی نهایی ) 72 ساعت تا 14 روز تردد نفری و لجستیکی مانعی ندارد

لازم به ذکر می باشد در صورت نیاز بعداز 72 ساعت می توان با انجام تدابیر و رعایت موارد احتیاطی از کفپوش استفاده نمود.

مدت زمان ماندگاری اپوکسی بستگی زیادی به محل نصب آن دارد.
در یک منطقه مسکونی با ترافیک کم، اپوکسی نصب شده حرفه ای می تواند 20 تا 30 سال دوام بیاورد.
کفپوش اپوکسی که به طور حرفه ای نصب می شود، کار سنگینی دارد و مانند سیستم های رول آن نیست که در فروشگاه سخت افزار محلی خود پیدا می کنید.
زمانی که کفپوش اپوکسی در یک منطقه پر تردد نصب می شود، مانند یک ساختمان تجاری یا تاسیسات صنعتی، کفپوش اپوکسی معمولا بین 15 تا 20 سال دوام می آورد.
ترافیک سنگین نسبت به زمانی که برای مثال در یک زیرزمین مسکونی نصب شود، کفپوش را خیلی سریعتر از بین می برد.
یکی از عوامل موثر در طول عمر کفپوش اپوکسی، وضعیت اپوکسی دال بتنی است.
اگر زمانی که رزین اپوکسی روی آن قرار می گیرد، بتن در شرایط مطلوب نباشد، اپوکسی شما عمر کامل خود را تجربه نخواهد کرد.
علاوه بر این، در حالی که اپوکسی توسط مواد شیمیایی سوزاننده و مانند آن آسیب نمی بیند، مهم است که این نشت ها را به محض وقوع پاک کنید، زیرا این امر می تواند منجر به خراب شدن نهایی کف اپوکسی شما شود.

به دلیل خواص بادوام و محافظ اپوکسی، ظاهر اپوکسی سال‌ها دوام می‌آورد – مطمئناً بیشتر از ماندگاری هر کاشی، فرش یا کفپوش چوبی باقی می‌ماند.
پس از نصب اولیه، اپوکسی شما برای مدتی طولانی نیازی به تعمیر و نگهداری نخواهد داشت.
در مناطق کم تردد، کفپوش اپوکسی می تواند بین 20 تا 30 سال دوام بیاورد!
اگر به دنبال چیزی هستید که تعمیر و نگهداری کمتری داشته باشد، کفپوش اپوکسی بهترین گزینه است.
برای زیرزمین ها، گاراژها، اتاق های لباسشویی، آشپزخانه و حمام، اپوکسی مورد علاقه افرادی است که آن را برای خانه های خود انتخاب می کنند.
کفپوش اپوکسی نه تنها بادوام است، بلکه می تواند زیبا نیز باشد!
اپوکسی کاملاً قابل تنظیم است، به این معنی که آسمان در مورد امکانات طراحی محدودیت دارد.
خواه شما مشتاق کفپوش گرانیتی یا مرمری بوده اید و این کفپوش در بودجه نیست یا ایده ای دارید که در جای دیگری ساخته شده است، کفپوش اپوکسی راه حل مناسبی برای شماست.
کفپوش رزین اپوکسی در واقع یک کفپوش نیست، بلکه یک درزگیر است.
این بدان معنی است که از کفپوش های موجود، خواه بتن، چوب یا مواد دیگر محافظت می کند.
هنگامی که روی این کفپوش از قبل موجود گذاشته می شود، به دلیل چسباندن پوشش غشایی به بالای کفپوشی که روی آن گذاشته شده است، ماندگاری بیشتری دارد.
این امر از فرسودگی، ترک خوردن یا فرو ریختن بتن جلوگیری می کند.
ظاهر کفپوش زیرین را می توان با استفاده از یک پوشش شفاف حفظ کرد یا با استفاده از لایه های اپوکسی متالیک و رنگ اپوکسی، کفپوش از قبل موجود را کاملاً تغییر داد.

شاید یکی از بارزترین معایب کفپوش اپوکسی بوی آن باشد.
به محض شروع نصب اپوکسی، در حالی که اپوکسی خیس است و در حال عمل آوری است، بوی قوی و سمی را متوجه خواهید شد.بو چیزی شبیه به آمونیاک است و می تواند خفه شود، به همین دلیل است که بسیاری از افراد تیم پیمانکاران مورد اعتماد ما را استخدام می کنند.معمولاً افرادی که در نزدیکی خود هستند عوارض جانبی مانند التهاب بینی، چشم ها، گلو و سوزش ریه را تجربه می کنند.علاوه بر این، افرادی که آسم دارند احتمالاً دچار مشکل تنفسی می شوند.با این حال، پس از خشک شدن کامل، دود سمی اپوکسی محو شده و دیگر خطری برای سلامتی ندارد.
یکی دیگر از معایب اپوکسی این است که به تنهایی کفپوش نیست. این یک پوشش محافظ کف است که می تواند بر روی کف های موجود مانند بتن یا چوب اعمال شود.اپوکسی را می توان روی هر نوع کفپوش موجودی که دارید اعمال کرد.خبر خوب این است که اپوکسی می تواند تا 20 تا 30 سال دوام بیاورد.پس از از بین رفتن مهر و موم محافظ، که مدتی پس از نصب خواهد بود، باید لایه جدیدی از اپوکسی اعمال شود.
یکی از معایب بسیار بزرگ کفپوش اپوکسی این است که هنگام خیس شدن، لغزنده است که بدیهی است که خطر بزرگی را دارد.کسانی که دارای کودکان و اعضای خانواده مسن هستند باید هنگام تصمیم گیری در مورد نصب کفپوش اپوکسی به این موضوع توجه کنند.خوشبختانه، اقدامات بیشتری برای کاهش لغزش کفپوش های اپوکسی وجود دارد.
برخی از این راه حل ها شامل استفاده از ماسه سیلیس هنگام نصب لایه نهایی اپوکسی برای افزایش مقاومت، افزودن یک افزودنی اکسید آلومینیوم به اپوکسی برای حداکثر چسبندگی یا افزودن چسبندگی کوسه به پوشش نهایی است.
ما شما را با این معایب نهایی کفپوش اپوکسی کنار می گذاریم: پس از نصب، فرآیند برداشتن دشوار و خسته کننده ای وجود دارد که شامل سنگ زنی کف می شود و قیمت بالایی دارد.بسیاری از صاحبان خانه و مشاغل، آسیاب صنعتی را در پشت خود نگه نمی دارند، به این معنی که باید تیمی از پیمانکاران را برای حذف اپوکسی موجود خود استخدام کنید.استخدام پیمانکاران یک سرمایه گذاری عالی است، با این حال، زیرا باید مطمئن شوید که به بتن زیر آن آسیب نمی رسانید، در غیر این صورت باید یک کف بتنی جدید نیز بریزید.
در حالی که این معایب بدیهی است ایده آل نیستند، خبر خوب این است که یک کفپوش اپوکسی به درستی نگهداری شده باید یک عمر دوام داشته باشد.

کفپوش های اپوکسی دارای سطحی بدون درز و صاف هستند و آن را به یک سیستم کفپوش ایده آل برای تردد زیاد، سرگرمی و مکان های کاری تبدیل می کنند.
کفپوش اپوکسی را می توان در گاراژها، اتاق های نشیمن، آشپزخانه های خانگی و تجاری، اتاق های رومپوس، فضاهای بیرونی، اتاق های بازی، خشکشویی ها، رستوران ها، مراکز خرید، کارگاه ها، سالن های ورزشی و دفاتر استفاده کرد.
کفپوش های گاراژ و آشپزخانه خانگی و تجاری از خواص ضد آب، شیمیایی و روغن کفپوش اپوکسی بهره می برند، در حالی که سطح بدون درز آن بهداشتی بوده و نگهداری آن آسان است.

انواع مختلفی از کفپوش اپوکسی وجود دارد که می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید. این شامل:
کفپوش های اپوکسی خود پراکنده – این یک کف بسیار قوی است و بنابراین در مناطق پر رفت و آمد و استفاده زیاد مورد استفاده قرار می گیرد.
کفپوش های اپوکسی خود پراکنده با ماسه کوارتز – مانند کفپوش های اپوکسی خود پراکنده اما دارای خواص ضد لغزش عالی.
کفپوش های اپوکسی خود تراز – تمیز کردن و مراقبت از این کف ها آسان است و برای استفاده در آشپزخانه ها، اتاق های غذاخوری و غیره بسیار محبوب هستند.
کفپوش های اپوکسی ملات – این محکم ترین کفپوش های اپوکسی موجود است. آنها همچنین برای ترمیم ترک ها قبل از گذاشتن نوع دیگری از کف اپوکسی مناسب هستند.
کف‌های اپوکسی سنگ‌ریزه‌شده – تزئینی‌ترین کف در بین تمام کف‌های اپوکسی است، اما همچنین پیچیده‌ترین کف برای چیدن است. این کفپوش ها خاصیت ضد لغزندگی خوبی دارند.
کفپوش های اپوکسی ترازو – اینها نیز کفپوش های اپوکسی بسیار تزئینی هستند و عمدتاً در فضاهای بزرگ استفاده می شوند.
کفپوش های آنتی استاتیک اپوکسی – این کفپوش ها در مناطق حساسی که به هیچ وجه نباید استاتیک در محیط وجود داشته باشد استفاده می شود.
کفپوش‌های اپوکسی – این کف‌ها بر پایه اپوکسی هستند، اما در واقع دارای تراشه‌های رنگی یا تکه‌های رنگی هستند که برای تزئین در طبقه‌ها قرار گرفته‌اند. پوسته ها همچنین سطح کمی خشن را ایجاد می کنند که کیفیت ضد لغزش خوبی را ارائه می دهد. فلیک ها در رنگ های مختلف هستند و می توانند با ترکیب دلخواه شما مخلوط شوند.

با توجه به اینکه کفپوش اپوکسی کفپوش انتخابی برای بسیاری از صنایع است که شامل مواد غذایی و نوشیدنی، خودروسازی، پزشکی، تولیدی و گاراژهای کار می شود.
کفپوش اپوکسی به دلیل سابقه آزمایش شده و عملکرد فوق العاده در انواع محیط های کاری شناخته شده است که به دلیل ویژگی ها و توانایی ارائه یک کفپوش بهداشتی و مقاوم در برابر لغزش است.
در اینجا ما مفتخریم که خدماتی را ارائه می دهیم که راه حل های کفپوش بادوام و همه کاره را به شما ارائه می دهد.
تقاضای صنایع برای راه‌حل‌های کف‌پوش بادوام‌تر که نگهداری آسان‌تر باشد، امکان توسعه کف‌پوش اپوکسی را فراهم کرده است. موفقیت کفپوش‌های رزینی بادوام که به‌طور باورنکردنی مقرون‌به‌صرفه هستند، محبوبیت آن‌ها را در طول زمان افزایش داده است، به طوری که بیمارستان‌ها، آشپزخانه‌ها و حتی خرده‌فروشی‌ها مزایای فراوان رزین اپوکسی را مشاهده می‌کنند. با این حال، صرف نظر از بخش صنعت شما، یافتن راه حل کفپوش مناسب برای شما مهم است.
تیم فن‌آوری‌های کفپوش اپوکسی بسیار خوشحال هستند که با مشتریان در مورد مزایای بسیاری از کفپوش اپوکسی صحبت می‌کنند، که امیدواریم به شما کمک کند کشف کنید که کف‌های بادوام ما واقعاً محیط کار شما را به میزان قابل توجهی بهبود می‌بخشد. ما در مورد نیازهای خاصی که ممکن است برای اطمینان از مناسب بودن کفپوش رزینی برای شما داشته باشید و اینکه بدانید کدام سیستم کفپوش رزینی بیشترین سود را برای شما خواهد داشت، صحبت خواهیم کرد، بنابراین در تماس با ما دریغ نکنید.
اگر می خواهید در مورد راه حل های کفپوش همه کاره ما پرس و جو کنید، تیم ما بسیار خوشحال است که به هر سوالی که ممکن است داشته باشید پاسخ دهد، با این فرصت برای تیم ما یک پیشنهاد رایگان برای کفپوش های رزین اپوکسی صنعتی در صنعت شما ارائه دهد.
اجازه دهید تا زمانی که کفپوش شما نصب شود، شما را در طول این فرآیند راهنمایی کنیم و مطمئن هستیم که عاشق راه حل کفپوش جدید بادوام، بهداشتی و با قابلیت نگهداری آسان از فناوری کفپوش اپوکسی خواهید شد.

کف‌های بتنی در عین اینکه مستحکم هستند، به دلیل استفاده از مواد شیمیایی یا تردد زیاد، نیاز به عملیات بیشتری در محیط‌های تجاری و صنعتی دارند.روکش‌ها و روکش‌های رزینی برای محافظت یا افزایش عملکرد کف‌های بتنی طراحی شده‌اند و در نتیجه از خراب شدن زودرس کف‌ها جلوگیری می‌کنند.پوشش های کف اپوکسی یک پوشش تزئینی مقاوم در برابر مواد شیمیایی به کف در بسیاری از مناطق می دهد.پوشش‌های کف رزین طیف گسترده‌ای از اپوکسی‌ها، پلی‌اورتان و درزگیرهای اکریلیک را شامل می‌شوند که همگی با روکش‌های صاف یا ضد لغزش در دسترس هستند.
ما راه‌حل‌های متفاوتی داریم که متناسب با نیازهای مشتریانمان است.
ما آماده ارائه گزینه های مختلف از سه، چهار یا پنج لایه رزین های مختلف و کف برای پاسخگویی به نیاز مشتریان خود هستیم.

یکی از کفپوش هایی که بیشتر با کفپوش اپوکسی مقایسه می شود، سیستم های کف سازی بتنی مانند بتن صیقلی و آب بندی شده است. یکی از عوامل کلیدی که باعث می شود کفپوش اپوکسی بهتر از کفپوش بتنی سنتی برای اکثر افراد باشد این است که کفپوش بتنی مقاومت چندانی در برابر مواد شیمیایی ندارد. لایه رویی ارتجاعی اپوکسی تمام مواد شیمیایی و رطوبت را در سطح کفپوش که خطر جذب مواد شیمیایی توسط بتن با سیستم کفپوش بتنی وجود دارد، جدا می کند. دلیل دیگری که باعث می شود بسیاری از صاحبان خانه ها و صاحبان مشاغل از کفپوش اپوکسی به جای کفپوش بتنی استفاده کنند، میزان دوام است که به دال بتنی اضافه می شود. با سیستم کفپوش اپوکسی، کف شما می تواند تا 3500 psi را تحمل کند.

کفپوش اپوکسی یکی از ساده ترین هنگ های نگهداری را دارد زیرا برای نگهداری از کفپوش اپوکسی به هیچ نوع واکس یا پولیش نیاز ندارد. یک نکته در مورد نگهداری از کفپوش های اپوکسی این است که نقش بسیار زیادی در طول عمر کفپوش اپوکسی ایفا می کند، بنابراین توصیه می کنیم هرگز اجازه ندهید کف بدون تمیز کردن زیاد طول بکشد. تنها چیزی که برای نگهداری از کفپوش اپوکسی نیاز دارید یک جارو با موی نرم یا یک شوینده گرد و غبار برای پاک کردن تمام اجسام خارجی از روی زمین و یک تمیز کننده مرطوب استاندارد برای پاک کردن کف است. همیشه قبل از استفاده از تمام مواد شوینده روی زمین، در یک ناحیه کوچک و ماسک دار روی زمین آزمایش کنید.

سیستم های کفپوش اپوکسی یکی از برترین سیستم های کف سازی هستند که در تاسیسات تجاری سراسر کشور مورد استفاده قرار می گیرند! این مورد به طور گسترده ای رخ می دهد زیرا کفپوش اپوکسی یکی از معدود کفپوش هایی است که آزمون سختی که برای استفاده در تجهیزات حساس مانند غذا، نوشیدنی و تجهیزات پزشکی انجام می شود، گذرانده است. این همه چیز نیست، کفپوش اپوکسی در محیط تجاری نیز مورد استفاده قرار می گیرد زیرا مقاومت شیمیایی آن باعث می شود که کفپوش توسط پاک کننده های خشن مورد استفاده در این مناطق حساس ضدعفونی شود.

به ندرت اما مطمئناً، کفپوش اپوکسی راه خود را به محیط مسکونی باز می کند و نه، منظور ما فقط پارکینگ ها نیست. اپوکسی در حال نصب در قسمت نشیمن برخی از خانه ها به دلیل پرداخت جذاب و مدرن است. برخی از مردم از سیستم های کف سازی استاندارد و سنتی مانند کاشی و چوب سخت خسته شده اند و در حال تغییر به کفپوش اپوکسی و کفپوش بتنی در مناطقی مانند حمام، اتاق نشیمن و حتی اتاق خواب هستند. تنها مشکلی که در محیط مسکونی با اپوکسی مواجه است سختی کف است که می تواند باعث شکستن اجسام در هنگام افتادن و یا حتی آسیب دیدگی در هنگام افتادن شخصی بر روی کفپوش اپوکسی شود.

حتی بهترین کف‌های بتنی نیز با گذشت زمان شروع به خراب شدن و خراب شدن می‌کنند. این می تواند باعث ایجاد ترک، شکاف و تراشه در کف بتنی شما شود. با یک سیستم کفپوش اپوکسی که به صورت حرفه ای نصب شده است، بتن شما در برابر عناصری که می توانند به بتن شما آسیب وارد کنند، آب بندی و محافظت می شود و در عین حال کفی به راحتی تمیز و زیبا می شود.

تعمیر و ترمیم اپوکسی برای بتن مهمترین بخش فرآیند نصب، ترمیم بتن است که شامل آماده سازی دقیق سطح می باشد. از آنجایی که عیوب، گرد و غبار و سایر مواد خارجی ممکن است یکپارچگی کفپوش اپوکسی جدید شما را به خطر بیندازند، تمام تلاش ها برای تعمیر این عیوب و در عین حال از بین بردن گرد و غبار و سایر مواد زائد در طول فرآیند انجام می شود. با استفاده از تجهیزات مدرن و باکیفیت سنگ زنی الماس همراه با تلاش های مجدانه تیم بسیار آموزش دیده خود، می توانیم گرد و غبار و زباله ها را در طول فرآیند نصب به حداقل برسانیم.

می توانید کف های جدید خود را با جارو، گرد و غبار یا حتی دمنده برگ تمیز کنید. برای تمیز کردن عمیق‌تر، می‌خواهید کف‌های خود را با مخلوطی ساده از آمونیاک و آب تمیز کنید. بهتر است از هر گونه مخلوط صابون پرهیز کنید زیرا این مواد می توانند لایه ای از خود به جای بگذارند که باعث می شود کف شما به طور خطرناکی لغزنده شود. پوشش‌های کف فلزی کمی ساییدگی و پارگی بیشتری نشان می‌دهند و به نگهداری بیشتری نیاز دارند، بنابراین ما معمولاً این نوع ظاهر را در مکان‌هایی که اغلب جارو می‌شوند توصیه می‌کنیم.

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک (کف های رسانا) برای حذف تداخل الکترواستاتیک استفاده می شود. این موارد اغلب بر عملکرد دستگاه های بسیار حساس تأثیر می گذارد. کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک نیز خطر جرقه در صنایع انفجاری را از بین می برد.
کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک در سالن های کامپیوتر و اتاق های تجهیزات الکترونیکی استفاده می شود. آنها حتی در مکان های انفجاری مانند آشیانه هواپیما، اتاق باتری و غیره استفاده می شوند.

کف‌پوش آنتی استاتیک یا ضد الکتریسیته ساکن که بدون درز و یکپارچه از رزین اپوکسی است.کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک قابلیت هدایت الکتریکی و انتقال جریان الکتریسیته ساکن را دارا می باشد و از طریق شبکه مسی کارگذاری شده به منبع تخلیه الکتریسیته ساکن (چاه ارت) منتقل می کند.