کفپوش رول، خرید کفپوش رول با بهترین کیفیت و قیمت

بررسی کامل کفپوش رول

کفپوش رول (وینیل یا PVC) از PVC تولید شده است. کفپوش رول بصورت تک لایه و چند لایه با رویه قابل چاپ و نقش برجسته است. نصب کفپوش رول بسیار آسان بوده و عامه پسند است، از ویژگی های آن ضد آب بودن ، دوام بالا، در برخی انواع کفپوش رول خاصیت آنتی استاتیک و کانداکتیو و برخی دیگر خواص عایق دارد. در کنار تمام این ویژگی ها میتواند آنتی باکتریال نیز باشد. در طرح ها و رنگهای بسیار متنوع که به آسانی و با قیمت ارزان در دسترس است.

کفپوش های رولی به صورت رول شده ارائه می شوند که در برند و طول و عرض های متفاوت ارائه میشوند و هم مانند دیگر کفپوش ها تنوع رنگی و ضخامت های مناسب و کاربردی دارند.کفپوش های رول به چند دسته آنتی باکتریال، آنتی استاتیک، کانداکتیو تقسیم می شوند. این نوع کفپوش با نام های مختلف در بازار ایران شناخته شده هستند در حال حاضر کفپوش های رول موجود در بازار با برند های فوربو ، ال جی ، ژرفلور ، گرابو موجود هستند

ویژگی کفپوش رول

از ویژگی های اصلی این نوع کفپوش اینکه جنس اصلی از pvc با انعطاف پذیری بسیار بالا بوده و مقاومت مناسب در برابر رطوبت و آب دارند. این کفپوش ها تنوع بسیار بالا از لحاظ رنگ، طرح ، بافت ها و قالب های نامحدود داشته و قیمت ارزان تر نسب به سایر کفپوش ها دارند و مقرون به صرفه هستند.

کفپوش رول، خرید کفپوش
کفپوش رول، خرید کفپوش بیمارستانی

شکل دیگر کفپوش رول پلاستیکی کفپوش تایل است که به لحاظ ظاهری مشابه دیکر کفپوش های رول هستند بشکل مربع و در ابعاد 60*60 بوده و در مدل ها و طرح های مختلف موجود است ولی امروزه مصرف آنها محدود شده است. این نوع کفپوش قابل استفاده در انواع کاربری: مصارف کاراگاهی و صنعتی ، بیمارستانی و فضاهای بهداشتی ، مکانهای اداری و تجاری و مکانهای ورزشی هستند.

کفپوش رول و تایل

هزینه بسیار مناسب

قیمت این کفپوش حتی از قیمت سنگ فرش ارزان تر بوده و به دلیل انعطاف پذیری هزینه نصب آن نیز پائین است

کاملا ضد آب

در صورت نصب مناسب، غیر قابل نفوذ خواهد بود و در مکانهای با رطوبت بالا بسیار کاربردی است

راحتی زیر پا

نرمی، انعطاف کفپوش های رول کارکردن برای مدت طولانی و تردد طولانی مدت موجب خستگی کمتری میشود.

دوام بسیار بالا

وینیل بسیار بادوام است در صورت نصب و نگهداری صحیح ، می تواند از 5 تا 10سال ماندگاری داشته باشد.

زیبایی و جذابیت

کفپوش رول و تایل وینیل از نظر بصری بسیار جذاب هستند چرا که در رنگ، الگو و نقش های متنوعی عرضه می شوند.

نگهداری و بهداشت آسان

نظافت کفپوش رول بسیار ساده بوده و اثرات خون و بتادین روی آن باقی نمی ماند.

گالری تصاویر