کفپوش اپوکسی در صنایع تولیدی

کفپوش اپوکسی در صنایع تولیدی


کفپوش اپوکسی در صنایع تولیدی

در ابتدا این سوال مطرح می شود که چگونه می توان از کفپوش اپوکسی صنعتی برای افزایش بهره وری در تولید استفاده کرد؟ سیستم های کف سازی در تاسیسات صنعتی و انبارها نقش مهمی ایفا مکند. کفپوش های در تماس مستقیم با هر رویدادی هستند، از حمل و نقل محصولات با لیفتراک گرفته تا محافظت از کارکنان در برابر لغزش و حوادث سقوط.

اگر کف صنعتی یا انبار شما در شرایط خوبی نباشد، ممکن است تأثیر مخربی بر روی تولید و حتی درآمد شما داشته باشد. به همین دلیل ضروری است که ایمنی و شرایط تاثیر گذار بر کسب و کار خود را کنترل کنید. نصب یک سیستم کفپوش اپوکسی صنعتی در محل کار شما می تواند بازدهی عالی برای سرمایه گذاری، پیشگیری از آسیب به کالاها، آسیب دیدگی کارکنان و نگهداری تمیز و مرتب از کالاهای شما باشد. در اینجا بهترین راه هایی که کفپوش اپوکسی در صنایع تولیدی و صنعتی می تواند کارایی تولید شما را بهبود بخشد، بیان میکنیم.

<yoastmark class=

کفپوش صنعتی

خطوط ایمنی برای افزایش ایمنی تردد در فرآیند تولید شما

پیمانکاران کفپوش اپوکسی در صنایع تولیدی و صنعتی می توانند کارایی سالن تولید شما را از طرق مختلف بهبود بخشند، کفپوش اپوکسی فراتر از آب بندی است، حتی می توان از آن برای کمک به افزایش بهره وری در فرآیند تولید و تردد کارکنان استفاده کرد. به عنوان مثال، اکثر پیمانکاران کفپوش اپوکسی خطوط زرد را در اطراف مناطق خطرناک اعمال می‌کنند که می‌تواند خطرات زمین خوردن، هزینه صدمات یا از دست دادن نیروی تولید را به سادگی با شناسایی واضح مسیرهای پیاده‌روی ایمن ایجاد کند.

این خطوط زرد روشن می تواند کارکنان را از محیط اطراف خود بیشتر آگاه کند و آنها را در فعالیت های روزانه کارآمدتر کند. همچنین به محافظت از کارگران در برابر خطراتی که محل کار ایجاد می‌کند کمک می‌کند، آسیب‌های کارکنان را کمتر می‌کند. بنابراین کمک می‌کند تا محل کار تا حد امکان ایمن بماند.

کفپوش اپوکسی صنعتی یا دکوراتیو

کفپوش اپوکسی، بستر موجود کارگاه یا فضای تولید را در برابر سایش و خوردگی محافظت می کند. روکش مجدد بتن هزینه و مشکلات زیادی برای تأسیسات صنعتی دارد، به ویژه آنهایی که با مواد شیمیایی قوی کار می کنند. یکی از دلایل اصلی نصب کفپوش های اپوکسی در صنایع تولیدی و صنعتی، همچنین انبارهای صنعتی همین است. زیرا اغلب شاهد نشت مواد شیمیایی هستند که به مرور زمان می تواند منجر به آسیب های زیادی به سیستم کفپوش آنها شود.

خوشبختانه کفپوش اپوکسی، مقاوم در برابر مواد شیمیایی است و می توان آن را برای مقاومت در برابر مواد خورنده مانند اسیدها و حلال ها و غیره نصب نمود. کف های صنعتی که دارای مقاومت شیمیایی مناسب نیستند. اگر هر یک از مواد خورنده یا روغن روی آن بریزد، می‌توانند دچار خوردگی و آسیب شوند.

البته در حالی که حفاظت در برابر خوردگی برای همه نگران کننده است. تعمیر و نگهداری عمومی تقریباً باعث صرفه جویی در هزینه می شود که تأسیسات نگهداری شده در طول زمان از طریق هزینه نگهداری کنترل شده تری موجب صرفه جویی در هزینه می شود.

<yoastmark class=
کفپوش اپوکسی صنایع تولید مقاوم و پرکاربرد

کف اپوکسی کارخانه ای

کفپوش های اپوکسی بدون درز، شیوع باکتری ها را متوقف می کنند. از کفپوش های اپوکسی صنعتی اغلب برای سالن های  بسته بندی یا تولید محصولات غذایی و آشامیدنی استفاده می شود.کف سالن تولید همیشه باید تمیز باشد. حتی کمترین مقدار باکتری مرگبار پاتوژن لیستریا، می تواند یک واحد تولیدی را تعطیل کند. و منجر به ضررهای بزرگ یا حتی بدتر شود. هنگام نگهداری مواد غذایی، مردم گاهی اوقات کف را به عنوان یک محیط مناسب برای رشد باکتری ها مورد توجه قرار نمی دهند. اما از آنجایی که سایر گزینه های کفپوش ممکن است دارای درز اتصال باشند. باکتری ها پتانسیل بیشتری برای رشد دارند.

 یک سیستم کفپوش رزینی اپوکسی بدون درز را برای تأسیسات صنعتی، به ویژه صنایع تولید محصولات غذایی  یا انبار توصیه میشود. انجام این اقدامات پیشگیرانه می تواند به افزایش بهروری تولید شما و افزایش رعایت استانداردهای بهداشتی در فرایند تولید و انبار داری کمک کند.

کفپوش اپوکسی صنعتی

کفپوش اپوکسی صنعتی یک راه حل مناسب برای کفسازی است. که حتی در سخت ترین محیط هایی که تاسیسات شما می تواند در معرض آن قرار گیرد مقاومت کند. اگر تاسیسات شما یک مرکز تخصصی مانند سردخانه، موتورخانه باشد که مستعد رطوبت است. کفپوش اپوکسی صنعتی را می توان برای سازگاری با این شرایط خاص فرموله کرد. بنابراین، مهم نیست که شما دارای چه نوع تاسیساتی هستید. اپوکسی صنعتی می تواند مزایای بسیاری را ارائه دهد که ممکن است برای تاسیسات شما حیاتی باشد.

مزایا کفپوش اپوکسی صنعتی:

در زیر ما تنها چند مورد از مزایای شگفت انگیز کفپوش اپوکسی صنعتی را بیان کرده ایم؛

  • مقاومت شیمیایی بالای کفپوش اپوکسی

 در تأسیسات صنعتی معمولاً روزانه از مواد شیمیایی مختلف استفاده می شود. بنابراین کفپوش باید بتواند در برابر برخی مواد شیمیایی اسیدی یا قلیایی و انواع روغن ها مقاومت کند. کفپوش اپوکسی صنعتی  مقاوم در برابر مواد شیمیایی است. مقاومت شیمیایی خود را از طریق پوشش رویه  خود به دست می آورد.

  • شستشو و نگهداری آسان

طبق گفته اغلب مشتریان نگهداری از کفپوش اپوکسی صنعتی آسان است. زیرا برای حفظ درخشش و درخشندگی آن نیازی به استفاده از موم یا پولیش ندارد. تنها کاری که باید انجام دهید تا کفپوش خود را جدید به نظر برسانید. یک جارو با موهای نرم یا طی مرطوب برای پاک کردن گرد و غبار و یک شوینده نرمال استاندارد است.

<yoastmark class=

  • دوام بالا

کفپوش اپوکسی صنعتی یکی از بادوام ترین کفپوش های موجود در بازار است. کفپوش اپوکسی صنعتی می تواند در برابر ماشین آلات سنگین، تردد وسایل نقلیه سنگین و حتی ضربه ناشی از سقوط اجسام با حداقل صدمه مقاومت کند. استحکام کفپوش اپوکسی صنعتی ناشی از چسبندگی فوق العاده محکمی است که با بستر بتنی کف ایجاد می کند و تنها از مواد درجه یک در تولید و اجرا استفاده میشود.

تنوع رنگ کفپوش اپوکسی چقدر است؟

  • تنوع رنگ بالا

کفپوش در بسیاری از تأسیسات صنعتی در سراسر جهان معمولاً توسط بتن و رنگ خاکستری اجرا می شود. هنگامی که تصمیم به تغییر جهت استفاده از کفپوش اپوکسی صنعتی دارید. کفپوش اپوکسی صنعتی می توانید کف موجود را با رنگ های متنوع، تک رنگ یا حتی رنگدانه های متالیک سفارشی کنید. ما نه تنها جلوه زیبایی شناختی را ارائه می دهیم. بلکه می توانیم با ایجاد موانع، فلش ها و مسیرهای گردش کار که حتی می تواند محیط کاری شما را ایمن و منظم نگه دارد، از رنگ بندی برای کارآمدتر کردن امکانات شما استفاده کنیم.

  • نصب سریع کفپوش اپوکسی

یکی از مهمترین مزایای انتخاب کفپوش اپوکسی صنعتی این واقعیت است که برای نصب آن نیازی به متوقف کردن فعالیت خود نخواهید داشت. ما می دانیم که بسیاری از صاحبان مشاغل به سادگی نمی توانند برای هفته ها فعالیت خود را برای نصب کفپوش جدید تعطیل کنند، ما می‌توانیم مناطق خاصی را در یک زمان جدا کنیم یا حتی از سیستم‌های اپوکسی سریع خشک استفاده کنیم که می‌توانند در عرض یک ساعت تردد با پای پیاده را بپذیرند. ما با شما همکاری خواهیم کرد تا کفپوش اپوکسی صنعتی جدید خود را در اسرع وقت نصب کنید.

  • تفکیک فضا با رنگ بندی اپوکسی

کفپوش اپوکسی صنعتی این مزیت منحصر به فرد را ارائه می دهد که می تواند منطقه شما را به یک مرکز شاخص تر و بطورکلی ایمن تر تبدیل کند. پوشش کف اپوکسی صنعتی می تواند از روکش بسیار بازتابنده خود برای انعکاس نور بسیار موثر استفاده کند تا جایی که بتوانید تعداد منابع نور اضافی مورد نیاز برای زیبا و روشن کردن امکانات خود را کاهش دهید. این نه تنها تاسیسات شما را ایمن تر می کند، بلکه هزینه های برق را نیز کاهش می دهد و در دراز مدت در هزینه شما صرفه جویی می کند.

چگونه نگهداری از کفپوش اپوکسی صنعتی

تعمیر و نگهداری از کفپوش اپوکسی صنعتی بسیارکم است اما برای مدت زمان ماندگاری پوشش کف اپوکسی صنعتی شما کاملاً ضروری است. همانطور که قبلا توضیح داده شد، تنها چیزی که برای یک روال روزانه لازم است یک جارو با موهای نرم یا یک طی برای پاک کردن گرد و غبار همراه با یک شوینده نرمال برای نگهداری استاندارد شماست. اما برای کفپوش هایی که به شدت کثیف شده اند. شما می توانید به سادگی از شلنگ آب برای شستشوی کفپوش اپوکسی صنعتی خود استفاده کنید.

کفپوش اپوکسی صنعتی آراسته پوشش مهیا

در صنعت کفپوش اپوکسی،تقریباً 20 سال است که در کنار صنعتگران هستیم. اگر در مورد کفپوش اپوکسی صنعتی به کمک نیاز دارید و می خواهید یک کارشناس حرفه ای واقعی در کنار شما باشد، همین امروز با شرکت آراسته پوشش مهیا تماس بگیرید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!